کشف لباس قاچاق در همدان

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۱:۱۸
کد خبر: 83787261
کشف لباس قاچاق در همدان

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان گفت: پنج هزار و ۴۶۰ ثوب لباس خارجی قاچاق در یک عملیاتی پلیسی در این استان کشف و ضبط شد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله لباس های قاچاق از بنادر جنوبی به سمت همدان کنترل مسیرهای احتمالی تردد این خودروها مورد توجه قرار گرفت.

وی اضافه کرد: اطلاعات دریافتی حاکی از این بود که قاچاقچیان قصد دارند با استفاده از ۲ وسیله نقلیه تُندرو با سرعت بالا و بدون توجه به پلیس محموله قاچاق را وارد استان کنند.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: به دنبال اجرای یکسری کارهای اطلاعاتی مسیر تردد این خودروها برای پلیس آشکار شده بنابراین ۲ تیم پلیسی در مسیر تردد آنها حضور یافتند.

سردار کامرانی صالح ادامه داد: با ورود خودروهای حامل قاچاق به تور پلیس، گشت های خودرویی اقدام به توقیف این خودروها و انتقال آنها به محل انتظامی کردند که در بازرسی از آن لباس های خارجی قاچاق به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون تومان کشف شد.

وی افزود: در این عملیات ماموران انتظامی این استان چهار متهم را دستگیر و پرونده آنها تحویل مرجع قضایی شد.

 ۲۲۵ میلیارد تومان انواع کالای قاچاق سال گذشته در این استان کشف و ضبط شد که ۱۸ درصد نسبت به سال ۹۷ درصد افزایش داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha