۲هزار و ۷۰۰ مسکن روستایی پلدختر مقاوم سازی می شود

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: امسال ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن روستایی پلدختر مقاوم سازی می‌شود.

مسعود رضایی روز چهارشنبه در بازدید واحدهای روستایی در دست احداث شهرستان پلدختر افزود: تاکنون چهار هزار و ۵۰۰ واحد در روستاهای این شهرستان مقاوم سازی شده و با احتساب سهمیه امسال این عدد به هفت هزار و ۲۰۰ واحد افزایش می یابد.

وی تصریح کرد: همچنین ۲۵۵ واحدمسکن محرومین درشهرستان پلدختر احداث و برای این مهم ۴۰ میلیون تومان تسهیلات و ۲۵ میلیون تومان کمک بلاعوض به متقاضیان شناسایی شده پرداخت خواهدشد.

وی اظهار داشت: همزمان با بازسازی نقاط آسیب‌دیده از سیل سال گذشته در سطح استان حدود هفت هزار و ۶۰۰  سهمیه واحد در قالب بهسازی مسکن روستایی استان با ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات آغاز شده و در دست اجرا است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان همچنین گفت: ۲۰ هزار واحد مسکن روستایی درقالب بازسازی واحدهای سیل‌زده و طرح ویژه مسکن در استان احداث شده است.

رضایی با بیان اینکه تاکنون ۱۰۳ هزار واحد روستایی لرستان مقاوم سازی و بهسازی شده ادامه داد: عملیات مقاوم‌سازی ۱۸ هزار و ۸۰۰ واحد مسکن روستایی استان در حال انجام است که با تحقق این مهم درصد مقاوم‌سازی مسکن روستایی استان از ۶۷ به ۸۰ درصد می‌رسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =