توسعه گلخانه‌ها در سال جهش تولید، اولویت جهاد کشاورزی

تهران - ایرنا - معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی از جمله طرح‌های اراضی شیب‌دار و توسعه گلخانه‌ها از اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی در سال جهش تولید است.

به گزارش روز یکشنبه وزارت جهاد کشاورزی، « محمدعلی طهماسبی» در جلسه ویدیو کنفرانس این معاونت با مدیران استانی در رابطه با طرح‌های سال ۹۹، افزود: ما سال ۹۹ را سال افتتاح طرح ها نامگذاری کردیم و طرح های نیمه کاره سال ۹۸ و طرح هایی که امسال کلید خورده باید به بهره برداری برسد.

وی اظهارداشت: بخش باغبانی در رابطه با جهش تولید حرف بسیاری برای گفتن دارد؛ اگر بر روی تغذیه و هرس سرشاخه‌ها کار کنیم محصولات باغی از ۲۰ میلیون تن به ۶۰ میلیون تن خواهد رسید.

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی وزارت جهاد کشاورزی از جمله طرح‌های اراضی شیبدار، توسعه گلخانه و پرورش ماهی در دریا تصریح کرد: در زمینه توسعه گلخانه‌ها اعتبارات لازم در نظر گرفته شده و به استان‌ها ارسال می‌شود.

طهماسبی افزود: در مجموع هشت پروژه درباره جهش تولید داریم که عملیات آن به استان‌ها اعلام می‌شود که مبنای آن افزایش تولید، کاهش واردات و توسعه صادرات است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha