۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۴:۴۳
کد خبر: 83760934
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

احتمال بازگشایی آرایشگاه‌ها قوت گرفت

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۴:۴۳
کد خبر: 83760934
احتمال بازگشایی آرایشگاه‌ها قوت گرفت

تهران - ایرنا - در آخرین جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا با بازگشایی آرایشگاه‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و رفع محدودیت زمان فعالیت پاساژها و مراکز تجاری موافقت شده و این مصوبات برای تصویب نهایی به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارسال شده است.

بر اساس اعلام روز چهارشنبه اتاق اصناف ایران، در آخرین جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا که با حضور رئیس اتاق اصناف ایران برگزار شد، با دو پیشنهاد سعید ممبینی مبنی بر لزوم بازگشایی آرایشگاه‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و رفع محدودیت زمان فعالیت پاساژها و مراکز تجاری موافقت شد.

البته مصوبات این کمیته باید به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارسال شده تا به تصویب نهایی برسد.

همچنین اتاق اصناف ایران تاکید کرده که تا زمان تصویب و اعلام رسمی ستاد مذکور محدودیت‌های پیشین به قوت خود باقی است و اتاق‌های اصناف با نظارت کامل با بروز تخلف‌های احتمالی برخورد خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، پیش از این بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کروما،  مشاغل کم خطر در ۲۳ فروردین در سایر استان‌ها و ۳۰ فروردین در استان تهران آغاز به کار کردند. همچنین فعالیت پاساژها و بازارها از اول اردیبهشت ماه آغاز شد که البته آنها تا ساعت ۱۸ مجاز به فعالیت هستند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha