۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۲۱:۰۰
کد خبرنگار: 1226
کد خبر: 83758502
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تاکید بر پرداخت قبض آب در خراسان شمالی

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۲۱:۰۰
کد خبر: 83758502
تاکید بر پرداخت قبض آب در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: تداوم خدمات این شرکت، با پرداخت آب‌بها امکان‌پذیر است از این رو از مشترکان انتظار می رود قبوض را به موقع بپردازند.

غلامحسین ساقی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مشترکان انتظار می رود با پرداخت به موقع قبوض یاری رسان ما باشند.

وی افزود: در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از شیوع کرونا، این شرکت برای رفاه حال مردم، علاوه بر تعطیلی موقت برنامه وصول مطالبات و قرائت کنتور نسبت به صدور قبوض آب بها بصورت علی الحساب اقدام کرده است

ساقی گفت: در شرایط حساس کنونی که استفاده از آب برای بهداشت فردی جزو مهم‌ترین نیازهای مبارزه با کرونا است این شرکت برای تامین و توزیع آب در شهرها و روستاها و تداوم خدمات در بخش های مختلف اعم از اتفاقات، فنی، آزمایشگاه نیازمند تعامل و همکاری مردم با پرداخت به موقع آب بها است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی خاطر نشان کرد: این شرکت در صورتی می تواند در تامین و توزیع آب و نیز خدمات مرتبط با فاضلاب در راستای ارتقای بهداشت و سلامت عمومی ادامه حیات دهد که مشترکان در پرداخت قبوض خود همکاری لازم را داشته باشند.

شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی بیش از ۲۰۰ هزار مشترک آب در شهرها و ۱۲۱ هزار مشترک آب در روستاها دارد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha