کمک‌های اتاق بازرگانی به سیستم درمانی کرمانشاه اهدا شد

کرمانشاه- ایرنا- اعضای اتاق بازرگانی کرمانشاه به منظور مبارزه با بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع آن سومین سری کمک‌های خود شامل تجهیزات و ملزومات درمانی و پزشکی را به سیستم درمانی استان اهدا کردند.

روابط عمومی اتاق کرمانشاه روز یکشنبه گزارش داد، این تجهیزات شامل ۳۶۰ عدد شیلد محافظ، ۳۶۰ عدد عینک، حدود ۳۰۰ عدد کلاه سفید و تمام فیلتر، ۱۸۰ لباس مخصوص کرونا و ۶۰۰ دست ست حفاظتی می‌باشد.
پیش از این نیز ۲ محموله دیگر از کمک‌های اتاق کرمانشاه در اختیار مراکز درمانی قرار گرفت که از مهمترین آنها می‌توان به دستگاه ونتیلاتور اشاره کرد.
این کمک‌ها به همت اتاق کرمانشاه و با مشارکت تعدادی از فعالان اقتصادی تامین شده است.
به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی تاکنون ۲۱۳ نفر در استان کرمانشاه به بیماری کرونا مبتلا شده اند که ۲۷ نفر از آنان جان خود را از دست داده اند.
از ابتدای شناسایی ویروس کرونا تاکنون ۳۸ هزار و ۳۰۹ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که در مجموع ۲ هزارو ۶۴۰ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌ و ۱۲ هزار و ۳۹۱ مورد از ابتدا تاکنون بهبود یافته‌اند.
ویروس کرونا از اوایل دی ماه در «ووهان» واقع در استان «هوبی» چین پدیدار و با گسترش به اکثر کشورها به یک بحران جهانی تبدیل شده است.

سرخط اخبار استان‌ها