مالکان خودرو از چهار رقم آخر کدملی برای رمزکارت سوخت استفاده کنند

بندرعباس- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و کاهش مراجعه، دارندگان کارت سوخت از چهار رقم آخر کدملی مالک اولیه خودرو که بطور پیش فرض برای کارت های سوخت انتخاب شده، برای سوخت گیری استفاده کنند.

عبدالله احمدی کمرپشتی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: افرادی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده، می توانند از رمز پیش فرض کارت‌های سوخت تا اطلاع بعدی استفاده کنند و نیازی به مراجعه به مراکز و نواحی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و تحویل مدارک نیست.
وی بیان داشت: شهروندان دقت کنند که با یکبار استفاده از رمز پیش فرض همه رمزهای قبلی حذف می شود و اگر  رمز فراموش شده خود را متوجه شدند باید در سوختگیری های بعدی نیز از رمز چهار رقم آخر کد ملی برای دریافت سوخت استفاده کنند.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان اظهارداشت: امکان تغییر رمز کارت های سوخت به رمز مورد نظر دارندگان خودرو همواره وجود دارد و افراد می توانند با قرار دادن کارت سوخت در نازل جایگاه ها رمز دلخواه خود را برای سوختگیری های بعدی ذخیره کنند. 
احمدی کمرپشتی عنوان کرد: یکی از عمده مواردی که موجب نگرانی و حضور و تجمع ارباب رجوع می شد فراموشی رمز کارت سوخت خودروها بود که با تدابیر شرکت فرآورده‌های نفتی این امر مرتفع شد.
وی گفت: همه تلاش خود را بکار بسته ایم تا با کاهش مراجعه مردم به این مجموعه در مبارزه با انتشار ویروس کرونا گام برداریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha