سپاه همواره در خط مقدم خدمت به مردم است

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در خط مقدم خدمت به مردم و انقلاب بوده و هست.

آیت الله «مصطفی علما» روز پنجشنبه در دیدار فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) افزود: سپاه از اولین روزهای شکل گیری خود، به صورت خودجوش و خودکار و همه جانبه در خدمت نظام اسلامی و مردم بوده است.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به هوشیاری و به روز بودن خدمات و برنامه های سپاه اظهارداشت: یکی از نعمت های بزرگ، هوشیاری و به روز بودن سپاه است که به صورت مردمی در رفع مشکلات حاضر شده و این هوشیاری قابل تحسین است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه نیز در این دیدار گفت: با توجه به تجربیات سپاه در قبال جنگ نوین، تفاهم نامه ای با وزارت دفاع منعقد شد که در آن آمادگی سپاه استان را برای موضوع غربالگری ویروس کرونا اعلام کردیم.

سردار «بهمن ریحانی» افزود: تعداد ۱۶ هزار و ۱۹۸ تن از بسیجیان که توانایی امور بهداشتی دارند برای این موضوع انتخاب شدند تا در صورت لزوم بتوانیم در این خصوص خدمات بهداشتی لازم را ارایه نماییم.

وی اضافه کرد: تعداد سه هزار بسته حمایتی و معیشتی به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال، بین افراد بی بضاعت جامعه توزیع کرده ایم که در روزهای آینده تعداد ۱۰ هزار بسته دیگر نیز به این موضوع اختصاص خواهد یافت.

سردار ریحانی از کنترل ورود و خروجی شهرستان های استان توسط سپاه خبر داد و تصریح کرد: در این خصوص با مسوُولان بهداشتی هماهنگی لازم انجام شده است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با مثبت اعلام شدن تست ۲ نفر آمار مبتلایان این استان به ۱۹۴ نفر رسید که ۲۱ نفر از آنان فوت کرده‌اند.

دکتر محمدابراهیم شکیبا روز پنجشنبه ( هفتم فروردین) در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون هزارو ۹ بیمار مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری شدند که ۸۸۸ نفر از آنان ترخیص شده اند و اکنون ۱۰۰ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری هستند.

سرخط اخبار استان‌ها