تعداد مبتلایان به کرونا در جنوب سیستان و بلوچستان به هشت نفر رسید

زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: تعداد مبتلابان به کرونا در جنوب سیستان و بلوچستان به هشت نفر افزایش یافت.

دکتر مهران امینی فرد روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در صورت جدی نگرفتن هشدارهای بهداشتی شاهد افزایش نگران کننده آمار مبتلایان کرونا در محدوده شهرستان‌های زیر پوشش این دانشگاه باشیم.

وی ادامه داد: بسیاری از شهروندان موضوع را جدی نگرفته و با وجود تاکید فراوان در تکاپوی برگزاری تجمعات خانوادگی و مراسم جشن و عروسی هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان کرد: ترغیب و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ بهداشت فردی و جمعی در محیط خانواده، لغو خریدهای غیرضروری، پرهیز از برگزاری مهمان‌های خانوادگی در این شرایط، و ماندن در منزل از بهترین راهکارها برای مهار ویروس کروناست.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: شمار مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان بر اساس آخرین آمار به ۸۸ نفر افزایش یافته است.

دکتر محمد هاشمی شهری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۶۵ نفر از مبتلایان به کرونا در حوزه این دانشگاه، ‌۱۷ نفر به دانشگاه علوم پزشکی زابل و ۶ نفر به دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اختصاص دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha