۲۹ اسفند ۱۳۹۸، ۱۴:۰۷
کد خبرنگار: 2743
کد خبر: 83721102
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نقاهتگاه بیماران کرونایی در سلسله ایجاد شد

۲۹ اسفند ۱۳۹۸، ۱۴:۰۷
کد خبر: 83721102
 نقاهتگاه بیماران کرونایی در سلسله ایجاد شد

خرم‎آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، نقاهتگاه بیماران کرونایی در سلسله ایجاد شد.

شریف خسروی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از مهمترین مشکلاتی که اکثر خانواده های بیماران کرونایی با آن درگیر هستند، مراقبت از بیماران در دوران نقاهت در منزل است که می تواند مجددا منجر به انتقال بیماری و درگیری مجدد خانواده با چرخه انتقال شود.

وی افزود: در این راستا با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، نقاهتگاهی برای نگهداری بیماران کرونایی پس از ترخیص از بیمارستان در نظر گرفته شد تا چنانچه بیماری به هر دلیلی شرایط نگهداری در منزل را ندارد در این نقاهتگاه تا بهبودی کامل نگهداری شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه تا کنون ۴۰۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی شده و تحت درمان هستند، بیان کرد: در سلسله ۱۱۰ نفر، خرم آباد ۹۵ نفر، بروجرد ۵۰ نفر، دلفان ۵۰ نفر، دورود ۳۶ نفر، ازنا ۲۰ نفر، کوهدشت ۸ نفر، الیگودرز ۹ نفر،چگنی ۷ نفر، پلدختر ۹ نفر، رومشکان ۴ نفر و سپید دشت ۲ نفر بوده‌اند.

دکتر محمد رضا نیکبخت با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۰۵ نفر در بیمارستان بستری هستند، ادامه داد: تا کنون نیز ۵۰ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و ۲۱۵ نفر نیز در منزل تحت مراقبت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha