۲۹ اسفند ۱۳۹۸، ۱۶:۵۹
کد خبرنگار: 2166
کد خبر: 83720439
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۲۵ گروه جهادی ضدعفونی شهرستان شوش را انجام می‌دهند

دزفول - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش گفت: ۲۵ گروه جهادی متشکل از سپاه، بسیج، روحانیت و بسیج مهندسین صنعت و کشاورزی برای ضدعفونی شهرستان شوش ساماندهی‌ شده‌اند.

سرگرد پاسدار علیرضا ایمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بسیج سازندگی در این روزها که مساله کرونا مطرح شده به کمک دستگاه‌های متولی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا آمده‌اند.
وی ادامه داد: گروه‌های جهادی در تمام شهرستان به طور کامل فعال شده‌اند و نسبت به ضدعفونی معابر عمومی به طور مداوم و برنامه‌ریزی شده اقدام می‌کنند.

سرگرد ایمانی اظهارداشت: ۳۰۰ نفر از جهادگران وارد میدان شده‎‌اند و برای ضد عفونی و گندزدایی معابر شهر و روستا به صورت شبانه اقدام می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش افزود: به منظور جلوگیری از هرگونه حساسیت و آسیب احتمالی به مردم، عملیات سمپاشی، گندزدایی و ضدعفونی معابر به صورت شبانه انجام می‌شود تا میزان آسیب پذیری آن نیز به حداقل ممکن برسد.

وی گفت: جهادگران سلامت شوش پنج هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده را به همراه ۴۰ دستگاه سمپاشی برای مقابله با کرونا در معابر شوش به کار گرفتند.

تاکنون آزمایش کرونای ۹ نفر از شهرستان شوش مثبت شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha