۲۷ اسفند ۱۳۹۸، ۱۲:۰۵
کد خبرنگار: 1182
کد خبر: 83718139
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نکات بهداشتی در بازارچه‌های روز اهواز رعایت شده‌است

اهواز - ایرنا - رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز گفت: نکات بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا در بازارچه‌های روز احداث شده توسط شهرداری اهواز رعایت شده‌است.

بابک ربیعی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درخصوص دغدغه برخی شهروندان پیرامون رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با کرونا در بازارچه های روز اهواز بیان کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری با همکاری بخش خصوصی اقدام به راه‌اندازی پنج بازارچه روز ، در آستانه عید نوروز در سطح اهواز کرده است.

وی ادامه داد: در ورودی این بازارچه‌ها افرادی برای تب سنجی شهروندان حضور دارند و خریداران تا تب سنجی نشوند اجازه حضور در این بازارچه ها را ندارند.

ربیعی با اشاره به مجهز بودن کارکنان این بازارچه ها به ماسک و دستکش گفت: برای جلوگیری از انتقال احتمالی ویروس کرونا، خریداران اجازه دست زدن به میوه ها را ندارند و کارکنان برای خریداران اقدام به حمل میوه می کنند.

وی ادامه داد: اگرچه این بازارچه ها تصفیه هوا دارند اما ظرفیت حضور خریداران در یک زمان مشخص در این بازارچه ها محدود است و جمعیت داخل این بازارچه ها کنترل می شود.

ربیعی درخصوص قیمت میوه‌های عرضه شده در این بازارچه ها بیان کرد: قیمت میوه های عرضه شده در این بازارچه ها مطابق قیمت میدان میوه و تره بار است.

وی ادامه داد: یک کمیته نرخ گذاری زیر نظر سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز بر قیمت میوه های عرضه شده در این بازارچه نظارت می کند.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری توضیح داد: هدف از احداث این بازارهای روز، شکستن قیمت میوه و تره بار ، عرضه مستقیم به مصرف کنندگان و حذف واسطه ها، و نیز حذف سفرهای درون شهری به منظور رفاه حال شهروندان اهوازی است.

جای گذاری این بازارچه ها در پنج منطقه پادادشهر، کیانپارس، ملی راه، فلکه کارگر و کوی نبوت اهواز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha