شکست غافلگیرکننده شهرداری ورامین و پیکان در هفته هجدهم لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با ۲ شگفتی بزرگ برگزار شد و تیم‌های مدعی شهرداری ورامین و پیکان مقابل تیم‌های هفتم و هشتم جدول شکست خوردند.

هفته هجدهم لیگ برتر والیبال، امروز با ۵ مسابقه در شهرهای مختلف برگزار شد. تیم صدرنشین شهرداری ورامین در گنبد و در یک بازی جذاب و پرحاشیه، با نتیجه سه بر یک شکست خورد. شاگردان محمد عمده‌غیاثی درحالی در این بازی شکست خوردند که پیش از این از ۱۶ بازی فقط یک شکست را تجربه کرده بودند که آن هم مقابل سایپا تیم دوم جدول بود.

پیکان تهران هم با نتیجه سه بر یک از میزبان خود فولاد سیرجان باخت تا یک شگفتی بزرگ دیگر خلق شود. با این نتیجه پیکان ۲ پله در جدول سقوط کرد و به رتبه پنجم رفت.

تیم رده دومی سایپا از شکست ۲ رقیبش بهره برد و با پیروزی مقابل شهروند اراک، هم‌امتیاز صدرنشین شد. حالا سایپا هم مانند شهرداری ارومیه ۳۸ امتیازی است اما به دلیل ۲ برد کمتر نسبت به این تیم، در رده دوم ایستاده است.

شهرداری ارومیه در این هفته استراحت داشت. مسابقه تیم‌های کاله آمل و پیام مشهد هم با تصمیم سازمان لیگ برگزار نشد. سازمان لیگ اعلام کرده است که تیم پیام به دلیل عمل نکردن به تعهدات مالی خود،‌ از لیگ برتر کنار گذاشته می‌شود و نتایج این تیم هم از جدول مسابقات حذف خواهد شد. البته پس از گذشت سه روز از اعلام این تصمیم، هنوز نام و نتایج این تیم از جدول رده‌بندی مسابقات حذف نشده است.

با وجود اینکه قرار بود تیم پیام مشهد از مسابقات حذف شود، سایت فدراسیون والیبال نتیجه مسابقه برگزار نشدهِ امروزِ کاله و پیام را سه بر صفر (سه ست ۲۵ بر صفر) به سود کاله اعلام کرده و این نتیجه را هم در جدول رده‌بندی محاسبه کرده است.

نتایج هفته هجدهم لیگ برتر والیبال

شهرداری گنبد ۳ - شهرداری ورامین ۱

ست اول: ۲۵ - ۲۷
ست دوم: ۲۵ - ۱۷
ست سوم: ۲۵ -۲۰
ست چهارم: ۲۵ - ۲۰

راه‌یاب ملل مریوان صفر - شهداب یزد ۳

ست اول: ۲۲ - ۲۵
ست دوم: ۲۳ - ۲۵
ست سوم: ۱۵ - ۲۵

سایپا تهران ۳ - شهروند اراک یک

ست اول: ۲۵ - ۱۹
ست دوم: ۲۲ - ۲۵
ست سوم: ۲۵ - ۱۴
ست چهارم: ۲۹ - ۲۷

فولاد سیرجان ۳ - پیکان تهران یک

ست اول: ۱۸ - ۲۵
ست دوم: ۲۵ - ۲۳
ست سوم: ۲۶ - ۲۴
ست چهارم: ۲۵ - ۱۷

خاتم اردکان ۲ - سپاهان اصفهان ۳

ست اول: ۲۴ - ۲۶
ست دوم: ۲۱ - ۲۵
ست سوم: ۲۵ - ۲۳
ست چهارم: ۲۵ - ۲۳
ست پنجم: ۹ - ۱۵

جدول لیگ والیبال در پایان هفته هجدهم
بر خلاف اعلام سازمان لیگ، هنوز نتایج تیم پیام مشهد، از جدول حذف نشده است

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =