باشگاه کاله در برزخ؛ حذف پیام مشهد از لیگ برتر والیبال هنوز رسمی نشده است

تهران- ایرنا- هنوز حذف شدن تیم پیام مشهد از لیگ برتر والیبال، شکل رسمی به خود نگرفته و همین موضوع تیم کاله آمل را هم در برزخ قرار داده است.

فردا (چهارشنبه) در حالی قرار است هفته هجدهم لیگ برتر والیبال برگزار شود که با اعلام سازمان لیگ فدراسیون، تیم پیام مشهد به دلیل «عمل نکردن به تعهدات مالی» از مسابقات کنار گذاشته شده است.

قرار بود نتایج این تیم هم از جدول مسابقات حذف شود ولی تا ظهر سه‌شنبه این اتفاق در سایت فدراسیون رخ نداد.

پیام مشهد در هفته هجدهم باید با کاله آمل روبرو شود اما هنوز موضوع برگزار نشدن بازی این ۲ تیم، به صورت رسمی به باشگاه کاله اعلام نشده است.

بهروز عطایی سرمربی کاله درباره این موضوع گفت: ما نمی‌توانیم به انتشار یک خبر در سایت فدراسیون استناد کنیم و به این دلیل مطابق معمول‌، تیم را به اردو برده‌ایم و فردا هم در ساعت مسابقه در سالن حاضر می‌شویم.

وی افزود: به باشگاه کاله هم اعلام کرده‌ام که در این زمینه از فدراسیون استعلام بگیرند ولی هنوز هیچ نامه‌ای به صورت رسمی به باشگاه نرسیده است. شک نکنید که تیم پیام هم به لیگ برمی‌گردد و سازمان لیگ تصمیم خود را عملی نخواهد کرد.

عطایی گفت: باید از روی نخست، این موضوع مدیریت شود تا تیم‌هایی که شرایط حضور در لیگ را ندارند، از ابتدا وارد مسابقات نشوند. این شرایط زیبنده والیبال ایران نیست که در میانه فصل یک تیم کنار گذاشته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =