حضور هر ایرانی در راهپیمایی همچون ‌موشکی بر پایگاه دشمن است

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: کشور از جنبه های مختلف شرایط سختی دارد و به نظر می‌رسد هر فردی که امروز در راهپیمایی شرکت کرده است کمتر از موشکی که به پایگاه های دشمن شلیک می‌کنند نیست.

سیدعباس صالحی صبح امروز سه شنبه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جمع خبرنگاران در  پاسخ به این سوال که با توجه به سختی هایی که مردم در این سال‌ها کشیدند اما پای این انقلاب مانده اند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران که مردم با تمام وجود تاسیس کردند در  مراحل مختلف سختی ها و مشکلات داشته اما ملت پای این انقلاب ایستادند. همانند فرزندی که خودشان بزرگ کردند می دانند که این فرزند نیازمند صیانت و حمایت است. 

وی افزود: مردم می دانند که عده ای طمع کرده اند که این فرزند را از مادرش دور کنند اما مردم به عنوان یک مولود طبیعی خودشان به جریان انقلاب نگاه می کنند نه اینکه چیزی که از دیروز به آنها داده شده است. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید براینکه ارتباط مردم با انقلاب با این نگاه است، گفت: باتوجه به شرایط جنگ که شهرها زیر موشک باران و بمب باران ها بود و سختی های سنگینی که بر انقلاب در طول این ۴۰سال وارد آمد اما مردم پای انقلاب ایستادند. 

صالحی خاطرنشان کرد: هر زمان سختی ها بیشتر می‌شود حمایت ها و حفاظت ها و صیانت های مردم از انقلاب محکم تر می‌شود. 

وی تصریح کرد: پایگاه این انقلاب مردم هستند و هر زمانی که حضور و حمایت مردم علنی تر  و عینی تر باشد دشمنان اسلام و ایران را نسبت به تصمیمات سختی که می‌توانند بگیرند، مایوس تر می‌کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز داشت: کشور از جنبه های مختلف شرایط سختی دارد و به نظر می‌رسد هر فردی که امروز در راهپیمایی شرکت کرده است کمتر از موشکی که به پایگاه‌های دشمن شلیک می‌کنند نیست.

صالحی در پایان گفت: دشمن با حضور تک تک این مردم اقیانوسی را در مقابل خودش می بیند که به راحتی نمی‌تواند با آن برابری کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha