۷ بهمن ۱۳۹۸، ۹:۵۴
کد خبرنگار: 1425
کد خبر: 83649490
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اعتبار اشتغال مددجویان ایلامی ۱۸۰ درصد افزایش یافت

ایلام- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: اعتبار اشتغالزایی مددجویان زیر پوشش این نهاد در سال جاری ۱۸۰ درصد افزایش یافته است.

ضیا رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال یک هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای اشتغالزایی مددجویان زیر پوشش این نهاد اختصاص یافته که صرف پرداخت تسهیلات به مددجویان زیر پوشش شده است.

وی افزود: با پرداخت این میزان تسهیلات تاکنون سه هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در مناطق مختلف شهری و روستایی استان ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام اعتبار سال گذشته این نهاد برای اشتغال مددجویان را ۵۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود اعتبار اشتغال مددجویان این نهاد تا پایان سال جاری افزایش یابد.

رضایی یادآور شد: همچنین با رایزنی به عمل آمده و به منظور ارایه خدمات هرچه مطلوبتر به مددجویان، بخشی از اعتبارات امدادی سایر استان ها جذب و صرف خدمات دهی به مددجویان زیرپوشش خواهد شد.

وی اضافه کرد: اگرچه روند زیر پوشش رفتن مددجویان این نهاد طی ۲ سال اخیر به دلیل مشکلات اقتصادی صعودی شده ولی این نهاد همچنان در صدد توانمندسازی و استقلال مالی مددجویان از طریق فراهم کردن فرصت های شغلی برای آنان است.

بیش از ۷۰ هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha