۳۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 83602392
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان سیل‌زده سیمرغ پرداخت شد

ساری – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی سیمرغ گفت که تاکنون ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض به خسارت دیدگان بخش کشاورزی این شهرستان پرداخت شده است .

رجب فلاح زیلتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : سیلاب اواخر سال گذشته و اوایل امسال به یکهزار و ۸۸۵ قطعه زراعی و باغی ، ۷۴ قطعه دام و زنبور و ۳۳ قطعه آبزی پروری در شهرستان سیمرغ خسارت وارد کرد .

وی با اعلام اینکه یکهزار و ۲۷۹ بهره بردار در سیلاب اواخر سال گذشته و اوایل امسال دچار خسارت شدند ، گفت : مصوب خسارت در شهرستان سیمرغ هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود که تاکنون چهار میلیارد تومان به خسارت دیدگان بخش کشاورزی پرداخت شده است .

مدیر جهاد کشاورزی سیمرغ با اشاره به اینکه به یک هزار و ۲۶۷ بهره بردار ۲ میلیارد و ۴۹۲ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض پرداخت شده است ، افزود : به ۴۱۲ بهره بردار بخش کشاورزی هم مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شده است .

سیلاب اواخر سال گذشته و اوایل امسال در شهرستان سیمرغ علاوه بر بخش کشاورزی به بخش هایی از مسکن و زیرساخت ها هم خسارت وارد کرده است .

سطح اراضی زراعی و باغی شهرستان سیمرغ ۹ هزار و ۱۵۰ هکتار است .

فلاح در خصوص پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون به کشاورزان در شهرستان سیمرغ هم گفت : از ابتدای امسال تاکنون مبلغ ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان تسهیلات به کشاورزان پرداخت شد .

مدیر جهاد کشاورزی سیمرغ گفت که این میزان مبلغ برای خرید ۳۵ دستگاه به ۲۷ بهره بردار پرداخت شده است .

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha