مهلت ثبت‌نام بیست‌وسومین دوره ازدواج دانشجویی تمدید شد

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی سیاسی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مهلت ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی تا پایان دی‌ماه تمدید شد.

حجت الاسلام محمدمهدی صالحی، با اعلام این خبر گفت: پیش از این پایان آذر ماه آخرین مهلت ثبت نام اعلام شده بود که باتوجه به استقبال بالای دانشجویان، این مدت تا پایان دی ماه تمدید شد.
وی افزود: زوج هایی که در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده و زمان عقدشان از اول فروردین ماه ۹۷ تا پایان آذرماه۹۸ باشد امکان ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی را دارند.
رییس ستاد ازدواج دانشجویی کشور با اشاره به درخواست های مکرر دانشجویان جامانده از سال گذشته برای حضور در مراسم، تصریح کرد: زوج های دانشجو که در دوره بیست و دوم ثبت نام کرده و مدارک شان تایید شده، اما نتوانسته اند در مراسم حضور یابند، امسال می توانند انتخاب کاروان داشته و به مشهدمقدس مشرف شوند.  
به گزارش روز چهارشنبه نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام صالحی اضافه کرد: همچنین زوج های دانشجو که جزو جاماندگان بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی هستند می توانند درخواست خود را به صورت کتبی (از طریق نهادرهبری دانشگاه) به ستاد ازدواج دانشجویی ارسال کنند.
گفتنی است بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی (طرح ملی همسفر تا بهشت) از دی تا اسفندماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می شود. علاقه مندان می توانند تا پایان آذرماه از طریق سایت اینترنتی ezdevaj.nahad.ir یا مراجعه حضوری به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها یا امور فرهنگی برای شرکت در این مراسم ثبت نام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha