۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۴۶
کد خبر: 82956839
T T
۰ نفر

پسر جوان پدرش را به قتل رساند

۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۴۶
کد خبر: 82956839
پسر جوان پدرش را به قتل رساند

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: یك پسر جوان با ضربات چاقو پدرش را در منزل شخصی واقع در حوالی منطقه 'فقیره' این شهر به قتل رساند.

سرهنگ پژمان قویمی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تیم های پلیسی بلافاصله پس از دریافت یك مورد گزارش قتل در صحنه جرم حضور یافتند.
وی اضافه كرد: تحقیقات اولیه گویای این است كه پسر 25 ساله ای به علت اختلاف خانوادگی با وارد كردن ضربات متعدد چاقو به قسمت گردن و سینه، پدر خود را به قتل رساند.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهار داشت: مادر و خواهر قاتل نیز شاهد صحنه درگیری او با پدر 63 ساله بودند اما تلاش مادر خانواده برای جلوگیری از درگیری منجر به زخمی شدن وی شد.
سرهنگ قویمی اضافه كرد: طبق بررسی های صورت گرفته قاتل دارای مشكلات اعصاب و روان بوده و چند نوبت در بیمارستان بستری و زیر نظر و تحت درمان پزشك بوده است.
وی یادآوری كرد: قاتل كه با ظاهری خون آلود از محل جرم متواری شده بود با ارائه مشخصاتش به تیم های گشتی مورد تعقیب قرار گرفت.
سرهنگ قویمی اضافه كرد: عوامل انتظامی قاتل را در نزدیك كلانتری 15رسالت شهر همدان شناسایی و دستگیر می كنند و به نظر می رسد او قصد معرفی خود را داشته است.
اواسط خرداد امسال نیز با تلاش عوامل پلیس آگاهی، قاتل یك زوج كهنسال پس از یك سال شناسایی و دستگیر شد.
همچنین در آغازین روز خرداد 97 جوانی در یكی از چهار راه های ملایر به پسری كه در حال رانندگی بود، حمله ور شده و با وارد كردن چند ضربه چاقو به ناحیه گردن، وی را به قتل می رساند.
اردیبهشت سال جاری نیز یك زن تویسركانی كه با سه ضربه تیشه بنایی به قسمت سر، همسرش را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.
همچنین اواخر خرداد امسال یك زن 45 ساله در این شهر توسط برادر شوهرش به قتل رسید و برادر قاتل نیز در جریان این درگیری زخمی و چند روز بعد جان باخت.
7526/2090

سرخط اخبار استان‌ها