۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۸
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83463698
۰ نفر

برچسب‌ها

جدیدترین اعترافات قاتل چهار شهروند ملایری

همدان- ایرنا- قاتل چهار شهروند ملایری به قتل اعتراف و جزئیات جدیدی از این سناریو را فاش کرد.

به گفته فرمانده انتظامی ملایر یکم مرداد امسال به دنبال اعلام یک فقره فوت مشکوک در یکی از محله های شهر ملایر، تیمی از ماموران کلانتری ۱۲ به محل اعزام شدند که در بررسی منزل یاد شده جسد یک زن و مرد را مشاهده کردند.

سرهنگ محمد باقر سلگی افزود: بازپرس و تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی نیز در محل حاضر و پس از بررسی اجساد و در حالیکه احتمال مسمومیت می رفت اجساد را برای تحقیقات بیشتر در اختیار پزشکی قانونی همدان قرار دادند.

وی ادامه داد: در این رابطه و در همان روز یک خانم باردار که نسبت فامیلی با اجساد کشف شده داشت در منزل خود مسموم شد و پس از انتقال به بیمارستان به همراه جنینش در آنجا فوت کرد.

به گفته وی به دنبال وقوع قتل چهار زن و مرد، تلاش های پلیس برای دستگیری عامل اصلی آغاز شد تا اینکه متوجه شدند که یک زن پشت پرده این قتل ها است و با رد زنی محل تردد وی را شناسایی کردند.

سرهنگ سلگی ادامه داد: پس از مشخص شدن محل حضور قاتل یکی از عوامل انتظامی ملایر در مشهد حضور یافت و به همکاری با پلیس آگاهی این استان برای دستگیری قاتل پرداخت.

وی افزود: ۲۸ مرداد سالجاری در حالیکه کمتر از یک ماه از تشکیل این پرونده می گذشت خبر از دستگیری یک مسافر سیانور به دست در فرودگاه مشهد رسانه ای و مشخص شد این فرد، عامل قتل چهار تن در ملایر است.

سرهنگ سلگی اظهار داشت: احتمال جابجایی متهم تحت تعقیب از طریق فرودگاه متصور اما بررسی موید این بود که بلیت پرواز به نام متهم در سیستم فرودگاه ثبت نشده و مشخص شد که وی با هویت جعلی و استفاده از اسناد جعلی بلیت تهیه کرده است.

وی افزود: این زن جوان پیش از سوار شدن بر هواپیمای مشهد - تهران در حلقه کارآگاهان پلیس گرفتار شد و متهم که قرص سیانور در دست داشت پیش از استفاده از آن به دام افتاد.

فرمانده انتظامی ملایر گفت: طبق بررسی های صورت گرفته ۱۵ روز قبل از مرگ این چهار تن، پسر یک ساله متهم به علت بیماری جان باخته و این موضوع و تاخیر در مداوای فرزند موجب عذاب وجدان وی شده است.

سرهنگ سلگی ادامه داد: متهم در اعتراف های اولیه مدعی شده بود که همسر و زن برادرش در مرگ فرزندش دست داشتند بنابراین همگی آنها به علت عذاب وجدان به فکر خودکشی دسته جمعی می افتند همچنین مسمومیت دوستش در منزل وی اتفاقی بوده است.

به گفته فرمانده انتظامی ملایر متهم در نهایت به قتل این افراد اعتراف و بیان کرد: پیش از مرگ فرزندش مورد بی توجهی خانواده قرار می گرفت و در مرگ فرزندش نیز خانواده کم کاری و بی توجهی کردند.

سرهنگ سلگی به ایرنا گفت: بی توجهی عاطفی به این زن و همدردری نکردن با وی برای صبوری در غم از دست دادن فرزندش، موجب شکل گیری سناریوی در ذهن او برای به قتل رساندن افراد مقصر در مرگ فرزندش می شود.

وی با بیان اینکه این زن با استفاده از قرص سیانور مرگ همسر و یک زن باردار را رقم می زند اضافه کرد: یکی از دوستان قاتل برای ابراز همدردی به خانه او مراجعه کرده و پس از گریه در غم از دست دادن فرزند دوستش ، دچار سردرد می شود.

فرمانده انتظامی ملایر ادامه داد: در این هنگام قاتل برای شستشوی صورت، اتاق را ترک کرده و دوستش از وی درخواست قرص برای کاهش سر درد می کند که متهم از وی می خواهد قرص را از داخل کیف او بردارد.

سرهنگ سلگی ادامه داد: داخل کیف متهم علاوه بر قرص ژلوفن سیانور نیز وجود داشت که مقتول هر دوی آنها را مصرف کرده و جان می بازد.

وی گفت: پرونده این زن قاتل در اختیار دادسرای ملایر قرار گرفته و هم اینک او در زندان به سر می برد.

۲۰۸۷/۷۵۲۶

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =