۲ دی ۱۳۸۷، ۰:۰۱
کد خبر: 9886269
T T
۰ نفر
نکونام: فقط با یک پیشنهاد استثنایی از اوساسونا می روم ..................................................
تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/02 ورزش.خارجی.داخلی.فوتبال جواد نکونام هافبک ایرانی تیم فوتبال اوساسونا اسپانیا یکشنبه شب چهارمین گل فصل جاری خود را در دیدار با ختافه به ثمر رساند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه اوساسونا، این مسابقه که دیشب در هفته شانزدهم لالیگا در زمین اوساسونا انجام شد با نتیجه 5 بر 2 به سود میزبان خاتمه یافت اما اوساسونا با کسب 12 امتیاز همچنان در قعر جدول مسابقات باقی ماند.
نکونام پیش از این در یک کنفرانس خبری از خوزه آنخل زیگاندا سرمربی سابق اوساسونا تشکر کرده و گفته بود: به خاطر همه کارهایی که زیگاندا برای من انجام داد، از او تشکر می کنم. به لطف او است که من اکنون در اوساسونا بازی می کنم. از آشنایی با او خوشحالم و بهترین ها را برایش آرزو می کنم.
وی در مورد عملکرد کنونی تیم اوساسونا نیز اظهار داشت: همه بازیکنان سخت در تلاش هستند. در این فصل بدشانسی آوردیم اما باید به مبارزه خود ادامه بدهیم. تیم در حال پیشرفت است و من مطمئنم که می توانیم در جدول صعود کنیم. من به سقوط حتی فکر هم نمی کنم.
نکونام افزود: ما تیم خوبی داریم و حتی اگر سقوط هم کنیم در این تیم می مانم. فقط در صورتی آن را ترک می کنم که یک پیشنهاد استثنایی داشته باشم.
در اوساسونا کاملا احساس راحتی می کنم و می خواهم اینجا بمانم.
شماره 020 ساعت 11:11 تمام
۰ نفر

سرخط اخبار ورزش