وزیر اطلاعات: شهید رئیسی مدیریت تراز را در گام دوم انقلاب عرضه و تثبیت کرد

اردبیل- ایرنا- وزیر اطلاعات گفت: شهید رئیسی مدیریت تراز را در گام دوم انقلاب عرضه و تثبیت کرد و امیدواریم با یک انتخابات پرشور شاهد ادامه مسیر جریان انقلاب باشیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیداسماعیل خطیب روز پنجشنبه در نخستین یادواره شهدای جامعه اطلاعاتی استان اردبیل اظهار کرد: عملیات طوفان الاقصی و وعده صادق انقلاب اسلامی را از مرزهای منطقه فراتر برد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شهید رئیسی و همراهان وی ادامه داد: شهدا همواره ناظر بر اعمال ما هستد و شهادت شهیدان پرواز اردیبهشت برای آنان گرامی و برای ما تسلیت است.

وزیر اطلاعات افزود: شهید رئیسی مدیریت اسلامی تراز را در گام دوم انقلاب عرضه و آن را تثبیت کرد و امروز هم رهبر معظم انقلاب اسلامی ما بر ادامه آن مسیر تاکید دارند.

وی تصریح کرد: مطالبه همه ما از تمام کسانی که نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده‌اند این است که متحدا یک راه و مسیر را انتخاب کنند تا راه خدمت که شهید آیت الله رئیسی پایه گذاری کرده است، با جدیت ادامه یابد.

حجت‌الاسلام خطیب همچنین اظهار داشت: انتخابات باشکوهی را در تیرماه شاهد خواهیم بود تا مردم کشورمان بار دیگر با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای پاسخی دندان‌شکن به دشمنان و بدخواهان نظام بدهند.

وی ادامه داد: روح شهدا زمانی از ما شاد خواهد شد که همواره حضور در صحنه را به عنوان پشتیبانی از نظام مد نظر قرار دهیم و پیرو خط ولایت باشیم.

وزیر اطلاعات گفت: هر چند این حادثه تلخ و ناگوار بود اما ثابت کرد که رهروان مسیر خدمت لحظه‌ای از آرمان بلند خود دست نمی‌کشند و در سخت‌ترین شرایط نیز همراه و همسو با مردم هستند.

حجت الاسلام خطیب تصریح کرد: مردم ایران در انتخابات پیش رو رییس جمهوری را از جنس خدمت و در تراز آیت‌الله رئیسی برگزیده و به ادامه مسیر خدمت بی‌منت دولت آیت‌الله رییسی، دولت سیزدهم و تداوم آن رأی خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: قطعا جریان انقلاب با چنین شهادت‌طلبی مستحکم‌تر شده و بار دیگر زمینه انسجام و اتحاد بیشتر ملی فراهم می‌آید.

وزیر اطلاعات افزود: مردم ما آگاهانه و با بصیرت به ادامه این مسیر توجهی جدی کرده و سعی آنها بر این خواهد بود تا دولت آینده نیز همچون دولت سیزدهم در مسیر خدمت و تلاش مجاهدانه گام برداشته و زمینه عزت این ملت را در عرصه‌های مختلف فراهم کند.

در این مراسم از خانواده‌های شهدای جامعه اطلاعاتی استان اردبیل تجلیل و از کتاب گمنامان سبلان رونمایی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha