نامزدهای ریاست جمهوری برای تحقق و تضمین جریان انقلاب اسلامی تلاش کنند

اصفهان- ایرنا- وزیر اطلاعات گفت: نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باید برای تحقق مسیر انقلاب اسلامی و تضمین ادامه جریان آن تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب شامگاه سه‌شنبه در جلسه شورای تامین استان اصفهان، با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: همه باید برای مشارکت مردم در این انتخابات تلاش کنیم تا مسیری را که شهید خدمت آیت‌الله رییسی برپا کرد، تداوم پیدا کند.

وی ادامه داد: آیت الله رئیسی دولت سیزدهم را، منطبق با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برپا کرد و در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی توانست مدیریت دولت اسلامی در تراز را عرضه کند.

وزیر اطلاعات اظهار داشت: شهید رئیسی همواره خود را سرباز ولایت می‌نامید و با پیروی از رهبر معظم انقلاب احیا گر مدیریت مبتنی بر گفتمان انقلاب اسلامی شد.

وی با بیان اینکه تحولات و پیشرفت‌های خوبی در این دوران کوتاه ایجاد شد اضافه کرد: دشمنان داخلی و خارجی و عوامل آنها تلاش زیادی کردند که این تجربه موفق گام دوم را با شیوه‌های متفاوت و با انواع جنگ ترکیبی، رسانه‌ای، اقتصادی و تحریم در فشار قرار دهند اما نتوانستند.

حجت الاسلام خطیب با اشاره به عملیات موفقیت آمیز طوفان الاقصی خاطرنشان کرد: این عملیات موفقیت آمیز، منطقه، دنیا و افکار عمومی را به سمت مقاومت سوق داد و نیروهای مسلح و سپاه پاسداران نیز در عملیات وعده صادق توانستند اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشانند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha