اصولی: هیچ تیمی را در جام جهانی دست‌کم نمی‌گیریم/ برای بازی‌های دوستانه مذاکره کردیم

تهران- ایرنا- رییس کمیته فوتسال گفت: دیگر نمی‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. همه تیم ها در حال رشد هستند و برای حضور در مسابقات مهمی همچون جام جهانی برنامه‌های اردویی و تدارکاتی مختلفی را در دستور کاری خود قرار می‌دهند.

به گزارش ایرنا، احسان اصولی عضو هیات‌رییسه و رییس کمیته فوتسال روز دوشنبه در خصوص قرعه‌کشی جام جهانی فوتسال، اظهار داشت: مراسم قرعه کشی جام جهانی فوتسال در شهر سمرقند برگزار شد و ایران در نهایت با تیم های فرانسه، ونزوئلا و گواتمالا همگروه شد. بر همین اساس طبق اعلام مسئولین برگزار کننده رقابتهای جام جهانی، مرحله گروهی بازی‌ها در شهر بخارا برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: دیگر نمی‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. همه تیم ها در حال رشد هستند و برای حضور در مسابقات مهمی همچون جام جهانی برنامه‌های اردویی و تدارکاتی مختلفی را در دستور کاری خود قرار می‌دهند. قطعا ما نیز از این قاعده جدا نبوده و برای آماده‌سازی تیم خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. قطعا با تلاش و پشتکاری که کادرفنی، سرمربی و بازیکنان دارند تمام سعی خود را می‌کنیم تا در دیدارهای مهم و سخت پیش رو در جام جهانی فوتسال دل مردم را شاد کنیم.

اصولی در پایان یادآور شد: برنامه‌ریزی هایی که انجام شده و شرایط را بررسی می‌کنیم مقدمات را فراهم می‌کنیم تا تیم ملی فوتسال ایران بتواند با آمادگی کامل و موفق در این مسابقات شرکت کند. ضمن اینکه در حاشیه این قرعه‌کشی گفتگوهایی با برخی از تیم‌ها صورت گرفت که منوط به نامه نگاری رسمی از سوی فدراسیون فوتبال است تا پس از قطعیت، اقدامات بعدی برای آماده سازی تیم ملی فوتسال صورت گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha