دی‌جورجی: بازیکنان ایران به بازی بعدی فکر کنند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال گفت: پیشنهادم به والیبالیست‌های ایرانی این است که اعتماد به نفس داشته باشند. به بازی بعدی و بهتر بازی کردن و پیشرفت کردن فکر کنند.

به گزارش ایرنا، فردیناندو دی جورجی پس از پیروزی شاگردانش مقابل تیم ایران، اظهار داشت: بازی آسانی نبود. در ست اول همه چیز متعادل بود تا وقتی که به میانه ست رسیدیم. تیم ایران فشار زیادی در سرویس وارد کرد و ما هم در سرویس اشتباهاتی داشتیم. بعد از آن ایتالیا در سرویس و دفاع بهتر عمل کرد و خیلی خوب بودیم. این عملکرد باعث کسب امتیازات بیشتر در این موقعیت شد.

وی درباره مسابقه با کوبا حریف بعدی ایتالیا، گفت: بازی ژاپن و کوبا خیلی عالی بود. دو تیم از مکتب والیبال متفاوتی هستند. کوبا دارای فیزیک عالی و باور نکردنی است و ژاپن نه از نظر فیزیک بلکه بسیار تکنیکی هستند. ریتم عالی، دفاع عالی و تکنیک عالی دارند. خیلی خیلی خوبه که شاهد برگزاری چنین بازی‌هایی هستیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا درباره عملکرد بازیکنان تیم ایران گفت: پیشنهادم به والیبالیست‌های ایرانی این است که اعتماد به نفس داشته باشند. وقتی بازی به پایان می رسد پرونده آن را در ذهن خود ببندند و به آن دیگر فکر نکنند. به بازی بعدی و بهتر بازی کردن و پیشرفت کردن فکر کنند.

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در لیگ ملت‌ها سه بر صفر مغلوب ایتالیا شد و از ساعت 3:30 دقیقه روز یکشنبه ششم خرداد در سومین دیدار خود به مصاف کوبا می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha