پائز: تحت فشار ایتالیایی‌ها بودیم/ باید با هم باشیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از مسابقه برابر ایتالیا گفت: ما باید یک تیم باشیم فارغ از این که چه کسی در زمین بازی خواهد کرد. باید همه با هم باشیم.

به گزارش ایرنا، ششمین دوره لیگ ملت‌ها در گروه مردان از روز سه شنبه یکم خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد شنبه پنجم خرداد در دومین مسابقه خود به مصاف ایتالیا رفت و سه بر صفر مغلوب شد.

موریس موتا پائز پس از این دیدار اظهار داشت: مثل روز قبل شروع کردیم و خیلی خوب بودیم اما امروز تمامی بازیکنان ایتالیا سرویس‌های خیلی خوبی زدند و بازی خیلی برایمان سخت بود.

وی ادامه داد: از رفتاری که در زمین می دیدم خیلی خوشحال هستم. از رفتار بازیکنان و جنگندگیشان راضی بودم اما فشار زیادی از سمت قهرمان جهان به ما وارد شد و این آسان نیست. امروز به بازیکنان افتخار می کنم و هر روز شاهد پیشرفتشان هستم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: خیلی مهم است که همه جزئی از پروژه باشند و به کاری که می خواهیم انجام دهیم، اهمیت بدهند. امیدوارم بازیکنان بیشتر فرصت بازی پیدا کنند و همه بازیکنان همراه شش بازیکن داخل زمین باشند. ما باید یک تیم باشیم فارغ از این که چه کسی در زمین بازی خواهد کرد. باید همه با هم باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha