۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۲:۴۳
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 85474279
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

انتقال مفاهیم تربیتی با هنر نمایش امکان پذیر است

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان گفت: رشد و پرورش استعدادها، انتقال مفاهیم تربیتی و تعالی جامعه با هنر نمایش امکان پذیر است.

به گزارش ایرنا رضا داوری روز یکشنبه در آیین اختتامیه مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودک و نوجوان با اشاره به اینکه ۱۷ اثر از شهرستان‌های مختلف استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است افزود: پس از طی مراحل بازبینی، هشت اثر انتخاب شد که از بین آثار منتخب سه اثر برگزیده و به مرحله کشوری راه یافتند.

وی با بیان اینکه نمایش یکی از ابزارهای تربیتی و یکی از قالب‌های مورد توجه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است ادامه داد: رشد و پرورش استعدادها، انتقال مفاهیم تربیتی و تعالی جامعه از اهداف برگزاری این جشنواره هنری است.

داوری اظهار داشت: موضوع نمایش‌‎های این جشنواره توجه به نامداران، امیدآفرینی، آیین‌های بومی، سنتی، مذهبی، طنز و محیط زیست بود که با هدف عمومی‌سازی و مردمی‌سازی نمایش در جامعه، فضاسازی و ارتقای ظرفیت نمایش به‌عنوان یک رویکرد فراگیر تربیتی برگزار شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان با تشکر از همه کنشگران حوزه فرهنگ گفت: امیدواریم با هم افزایی سایر دستگاه ها گام های موثری در این حوزه برداشته شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha