فرماندار: ماکو رتبه اول آذربایجان غربی در نهضت ملی مسکن است

ارومیه- ایرنا- فرماندار ماکو با اشاره به اینکه هم اکنون یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در شهرستان درحال ساخت است، گفت: ماکو در نهضت ملی مسکن رتبه اول آذربایجان غربی است.

به گزارش ایرنا، نادر کاظمی روز چهارشنبه در دیدار مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان‌غربی افزود: خدمت به مناطق کم برخوردار و محروم در حوزه مسکن یکی از برنامه ها و اولویت های دولت مردمی سیزدهم به شمار می رود.

وی اضافه کرد: نیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماکو نیز در مقاوم‌سازی، بهسازی و نوسازی مساکن و اجرای طرح هادی در روستاها بسیار خوب عمل کرده است .

وی از تعامل و همراهی بنیاد مسکن با فرمانداری ماکو قدردانی کرد و ادامه داد: ما به عنوان عضوی از خانواده بنیاد مسکن در کنار شما تلاش خواهیم کرد برای جلب رضایت مردم تا شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد مسکن در این شهرستان باشیم.

فرماندار ماکو اظهار کرد: ضروری است اجرای طرح‌های هادی و همچنین مقاوم سازی مساکن روستایی در روستاهای فاقد دهیاری با سرعت بیشتری پیگیری و اجرا شود.

در این دیدار در خصوص اجرای طرح هادی، عملیات زیرسازی و بهسازی، آسفالت معابر داخل محدوده روستایی، اختصاص قیر یارانه ای و لزوم حفظ بافت روستایی و مبلمان روستاهای بخش مرکزی و بازرگان بحث شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha