تمجید رئیس جامعه مدرسین از همراهی مقاومت لبنان با مردم مظلوم فلسطین

قم - ایرنا - رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تمجید از همراهی مقاومت لبنان با مردم مظلوم فلسطین گفت: وجود این عزیزان که دست از مقاومت بر نمی‌دارند مایه افتخار همه ماست.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط‌عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت‌الله حسینی سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار نایب‌رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان، افزود:‌ ملت ایران به معنای واقعی کلمه در کنار مردم لبنان هستند و در شادی شما شاد، و در حُزنتان غمگین می‌باشند.

وی با اشاره به نقش مثبت امام موسی صدر در رشد و ارتقا شیعیان و سید حسن نصرالله در یکپارچگی کشور لبنان، گفت: این شخصیت‌های فاخر مایه افتخار جهان اسلام و شیعیان هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از پاسخ نظامی به تجاوزات رژیم صهیونیستی ابراز داشت: این ایام، ایام پیروزی امت اسلامی بر رژیم صهیونیستی است.

تعامل شیعیان لبنان با سایر طوایف، مثال‌زدنی است

نایب رییس مجلس خبرگان رهبری در اداممه با اشاره به خدمت‌رسانی شیعیان لبنان به سایر طوایف در هنگام مشکلات خاطرنشان کرد: درحالی‌که لبنان از طوایف مختلف تشکیل شده‌است، نقش و نوع تعامل شیعیان با دیگر طوایف از جمله اهل‌سنت و مسیحیان، مثال‌زدنی است.

وی تاکید کرد: همدلی مقاومت در برابر رژیم کینه‌توز صهیونیستی مایه مباهات است و امیدواریم این همبستگی تا آخر ادامه پیدا کند.

شیخ علی الخطیب، نایب‌رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان نیز در این دیدار از تدبیر جمهوری اسلامی ایران، به‌ویژه رهبر معظم انقلاب در مواجهه با تجاوز رژیم صهیونیستی تشکر و قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha