۲۷ فروردین ۱۴۰۳، ۲۰:۱۵
کد خبرنگار: 1031
کد خبر: 85445438
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

موتورسوار اصفهانی بدلیل رعایت نکردن حق تقدم خودروی سواری جان باخت

اصفهان-ایرنا-رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی اصفهان، علت فوت یک راکب موتورسیکلت را رعایت نکردن حق تقدم از سوی راننده یک دستگاه خودروی سواری اعلام کرد. 

به گزارش ایرنا, انتشار صحنه دلخراش جان باختن راکب یک موتورسیکلت در محدوده مرکزی کلانشهر اصفهان در فضای مجازی واکنش‌های بسیاری را در بین‌ کاربران بدنبال داشت و چنین گمانه‌زنی شد که راننده یک دستگاه اتوبوس واحد عامل اصلی فوت فرد مزبور بوده است.

با این حال، مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان، روز دوشنبه به نقل از سرهنگ‌ علی اصغر زارع در تشریح راه دلیل واقعه این حادثه رانندگی گفت: مقارن بعد از ظهر روز گذشته یک دستگاه خودروی سواری با یک دستگاه موتورسیکلت در محدوده خیابان «طیب» اصفهان برخورد کرد.
وی اظهار داشت: در این حادثه راکب ۵۶ ساله موتورسیکلت بر زمین افتاد و در همین حین یک دستگاه اتوبوس نیز با او برخورد کرد که بر اثر شدت صدمات وارد شده، راکب موتورسیکلت در دم جان باخت.
رییس پلیس راهور اصفهان با اشاره به حضور کارشناسان پلیس در صحنه تصادف تاکید کرد: پس از بررسی دقیق صحنه توسط کارشناسان، علت اصلی این تصادف منجر به فوت، رعایت نکردن حق تقدم توسط راننده خودروی سواری تشخیص داده شد.
سرهنگ زارع تاکید کرد: تمام رانندگان و راکبان موتورسیکلت‌ها ملزم به رعایت قوانین و مقررات رانندگی هستند و کارشناسان پلیس راهور بدون کوچکترین اغماضی با هرگونه تخلف بویژه تخلف تاثیرگذار در وقوع تصادفات جرحی و فوتی برخورد قانونی خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha