جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس در مورد پاسخ تنبیهی ایران به تجاوزات اسرائیل

تهران- ایرنا- جزئیات پاسخ موشکی ایران به اسرائیل در جلسه غیرعلنی امروز - یکشنبه - مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان خانه ملت مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا گفت: رئیس مجلس در نشست غیر علنی امروز مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که جنگ ترکیبی سپاه علیه رژیم صهیونیستی بی‌نظیر است

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به نشست غیر علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این جلسه شلیک ده ها موشک و پهپاد توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه رئیس مجلس عنوان کرد که این اقدام ترکیبی سپاه اعم از شلیک موشک و پهپاد و حمله الکترونیکی به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی عملیات پیشرفته و در نوع خود بی‌نظیر است.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نیز در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا گفت: در جریان این پاسخ تنبیهی و متقابل ۲۸۰ موشک و پهپاد با مدیریت جنگ الکترونیک به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی شلیک شده است که اکثر آن ها به هدف اصابت کرده است.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: اگر رژیم صهیونیستی دست از پا خطا کند مطمئن باشد که سیلی بعدی محکم‌تر خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha