نمایندگان مجلس در حمایت از سپاه برای پاسخ به تجاوز رژیم صهیونیستی چه گفتند؟

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق تاکید کردند: در صورت اشتباه دوباره این رژیم، سیلی محکم‌تری دریافت می‌کنند و پاسخ ایران کوبنده‌تر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، بامداد امروز یکشنبه (۲۶ فروردین ماه) ده ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی در پاسخ به جنایت‌های متعدد این رژیم از جمله حمله به بخش کنسولگری سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه شلیک شد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی از این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت کردند.

سیلی‌های بعدی به رژیم صهیونیستی محکم‌تر و کوبنده‌تر خواهد بود

علیرضا سلیمی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در صحن مجلس گفت: سیلی محکمی به رژیم صهیونیستی زده شد و اصابت موشک‌ها به اهداف مورد نظر صورت گرفته و فراتر از انتظار بوده است.

نماینده مردم محلات در مجلس خاطرنشان کرد: ضمن عرض خدا قوت به قهرمانان میهن، سپاه عزیز و نیروهای مسلح به خاطر تنبیه رژیم کودک کش و خون ریز رژیم صهیونیستی، به سران این رژیم می‌گوییم که این سیلی اولین سیلی است و اگر دست از پا خطا کنند، حتماً سیلی محکم‌تری دریافت می‌کنند و پاسخ طراحی شده ایران کوبنده‌تر خواهد بود.

سپاه پاسداران حامی مستضعفان است

البرز حسینی نماینده مردم خدابنده در مجلس با قدردانی از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایت رژیم صهیونیستی گفت: بامداد امشب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پاسخ دندان شکنی به رژیم صهیونیستی داد و اعلام کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حامی مستضعفان است.

طبق ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد، حمله سپاه دفاع مشروع از خود است

محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان در مجلس با قدردانی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: بر اساس ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد، جمهوری اسلامی ایران طبق این اصل از امنیت خود به صورت مشروع دفاع کرد که این اتفاق مبارک را به فرماندهی کل قوا و مردم عزیز ایران تبریک عرض می‌کنیم.

هرگونه خطایی راهبردی رژیم صهیونیستی با پاسخ مقتدرانه فرزندان ملت روبرو خواهد شد 

همچنین ۲۰۶ نفر از نمایندگان مجلس درباره پاسخ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کردند: اقدام انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم خبیث صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران، در بامداد امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ آنچنان غرورآفرین، عزت بخش و بازدارنده بود که نه تنها شادی ملت انقلابی ایران را به همراه داشت بلکه سبب شادی و عزت جبهه مقاومت و جهان اسلام، محرومان، مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان شد.

در این بیانیه تاکید شده است: عملیات پیچیده ترکیبی هوا فضای سپاه در کنار عملیات‌های دقیق جنگ الکترونیک با وجود مشخص بودن زمان و مکان عملیات آنچنان دشمن رو حیرت زده کرد که تمامی طراحی‌های دفاع بازدارنده گنبد آهنین را پوشالی ساخت و اهداف پیش بینی شده با غرش موشک‌های نقطه زن مورد اصابت قرار گرفت و طراحی‌های نظامی در جهان را در برابر این طراحی تحقیر کرد و یک پاسخ تنبیهی و دفاع مشروع تاریخی موشکی و پهپادی را در جهان به نام ملت ایران و جبهه مقاومت ثبت کرد.

۲۰۶ نماینده مجلس ضمن حمایت از دلاور مردان ستاد کل نیروهای مسلح وزارت دفاع فرماندهان غیور ارتش و سپاه و به ویژه فرمانده مقتدر هوافضای سپاه، موفقیت در سیلی سخت انتقام ملت را به فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای مدظله العالی عزیز و ملت سرافراز ایران اسلامی تبریک گفته و خاطرنشان کردند: هرگونه خطایی راهبردی رژیم اسرائیل و پشتیبان آن آمریکای خبیث در تجاوز به سرزمین ایران اسلامی با پاسخ مقتدرانه فرزندان ملت روبرو خواهد شد آنچنان که همگان پایان عمر نکبت بار رژیم جعلی رژیم اسرائیل را به نظاره خواهند نشست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha