۲۱ فروردین ۱۴۰۳، ۱۰:۴۹
کد خبرنگار: 5300
کد خبر: 85439716
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

تاج: محدودیت‌های AFC هر سال جدی‌تر می‌شود/ قانون سقف بودجه خالی از اشکال نبود

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: موضوع فیرپلی مالی جزو قوانین اصلی AFC، آینده فوتبال کشور و تکلیف مجلس است و هر ساله بخش‌نامه و محدودیت‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا جدی‌تر می‌شود.

به گزارش ایرنا، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه وزیر ورزش و جوانان با مدیران عامل باشگاه‌ها درباره فیرپلی مالی گفت: انشالله پایان ماه رمضان مقارن با آمرزش همگی ما باشد و عید سعید فطر را پیشاپیش تبریک عرض می‌کنم. امروز خدمت وزیر محترم ورزش و جوانان و مسئولان این وزارت‌خانه و مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر کشور هستیم.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: موضوع فیرپلی مالی که جزو قوانین اصلی آینده فوتبال کشور و تکلیف مجلس است و سال‌های قبل به دلیل برخی از مشکلات مجوز حرفه‌ای، سقف بودجه نظر گرفته شد که خالی از اشکال نبود و پس از جمع بندی‌هایی که با وزیر ورزش و جوانان داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که جلسه‌ای با مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر داشته باشیم چون اجرای فیرپلی مالی زیرساخت و چارچوب‌هایی را می‌طلبد. 

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: آقای هاشمی اطلاعات کافی از فوتبال دارند و سال‌های سال در ساختار ورزش کشور بوده‌اند و در این جلسه‌ خواستیم مسائل و صحبت‌های همه مطرح شود. مجموع صحبت‌های امروز باید این باشد که در مجوز حرفه‌ای مشکلات کمتری داشته باشیم. AFC هر سال بخش‌نامه و محدودیت‌های خود را جدی‌تر می‌کند و محدودیت‌های جدیدی را ممکن است در آینده در نظر بگیرد و این می‌تواند باعث دردسر شود. از وزیر ورزش و جوانان تشکر می‌کنم که این جلسه برگزار شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha