مدیرعامل منطقه آزاد کیش: توسعه فن آوری‌های جدید در دستور کار است

کیش- ایرنا – مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش مهندسان را پیشرو در توسعه فن آوری در کشور عنوان کرد و گفت: به دنبال توسعه فن آوری‌های نوین در کیش با بهره‌مندی از مهندسان نخبه کشور هستیم.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، «رحیم سرهنگی» در مراسم گرامیداشت روز مهندس با بیان اینکه توسعه فن آوری در کیش باید در مسیر حفظ زیبایی‌های طبیعی این جزیره مرجانی باشد، اظهار کرد: کیش زیبا با کمک مهندسان باید زیباتر شود.

وی با اشاره به احداث فرودگاه مدرن کیش به دست مهندسان و متخصصان داخلی، بیان کرد: هرکجا از این سرزمین که با یک نگاه تخصصی به مهندسان و متخصصان داخلی اعتماد کردیم، پیروز میدان بودیم؛ نخبگان و مهندسان ایرانی با دستاوردهای ارزشمند خود جهانیان را انگشت به دهان گذاشته‌اند.

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش همچنین با اعلام اینکه به دنبال اجرای طرح جامع کیش هستیم، افزود: در این مسیر نیاز است تا مهندسان و متخصصان جزیره تمامی تلاش خود را برای ساخت یک کیش زیباتر به کار گیرند.

همچنین در ادامه «سعید پورزادی» معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش توسعه امروز کیش را مدیون مهندسان متعهد و متخصص کشور دانست و گفت: قطع یقین توسعه بدون مهندسان متخصص و نخبه داخی ممکن نیست.

به گزارش ایرنا، روز مهندس در تقویم رسمی ایران روز پنجم اسفندماه است؛ این روز به یاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی به ثبت رسیده و در حالیکه هر سال همزمان با این روز همایش‌ها و مراسم مختلفی در کشور برگزار می‌شود، این مراسم اولین گرامیداشت رسمی روز مهندس در تاریخ جزیره کیش بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha