حضور رای اولی‌ها در انتخابات پاسخ قاطعی برای دشمنان خواهد داشت

کیش – ایرنا – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت حضور تمامی اقشار مردم در انتخابات گفت: حضور پر شور رای اولی‌ها در پای صندوق‌های انتخابات پاسخ دندان شکنانه‌ای به فتنه‌گری‌های اخیر استکبار جهانی خواهد بود.

به گزارش ایرنا، «رحیم سرهنگی» روز جمعه در در دیدار با بخشدار و اعضای هیات اجرایی انتخابات بخش کیش اظهار کرد: نقش مشارکت در آینده کشور و اهمیت انتخابات باید برای نسل جدید بازگو و آنان را نسبت به توطئه دشمنان جهت ایجاد نا امیدی در جامعه آگاه کرد.

وی مشارکت در انتخابات را یک وظیفه شرعی و ملی دانست و افزود: کیشوندان با حضور در پای صندوق‌های رای باید نشان دهند که نسبت به آینده کشور بی تفاوت نیستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دیدار با ائمه جمعه کیش با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی از حوزه غرب هرمزگان برنامه‌های خود را برای مردم ارائه دهند، اضافه کرد: شفافیت سبب می‌شود تا مشارکت مردم در انتخابات نیز افزایش یابد.

وی با بیان اینکه جزیره کیش به نماینده‌ای مدیر، جسور و مطالبه‌گر نیاز دارد، اظهار کرد: نماینده این جزیره با شناخت دقیق به قوانین مناطق آزاد باید در مسیر رشد و توسعه این منطقه قدم بردارد.

به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه جاری برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha