وزیر ورزش ۱۳۶ طرح ورزشی در هرمزگان را افتتاح کرد

بندرعباس - ایرنا - ۱۳۶ طرح ورزشی شامگاه سه‌شنبه با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان استانی در هرمزگان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در حاشیه افتتاح این طرح‌ها گفت: برای اجرای این طرح ها مجموع هشت هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مظفر مهری خادمی نسب افزود: افتتاح پیست تارتان و چمن طبیعی فوتبال شهر رودان، سالن ورزشی چند منظوره شهید محمد دروگری رودان و سالن چند منظوره قلعه ایسین بندرعباس از مهم ترین طرح های افتتاح شده با حضور وزیر ورزش بوده است.

وی بیان کرد: همچنین در این روز وزیر ورزش طرح ورزشی رمچاه قشم و سالن ورزشی گیاهدان قشم را افتتاح کرد.

این مسوول اظهار کرد: وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده دولت همزمان با دهه مبارک فجر برای افتتاح و بهره برداری از ۱۳۶ طرح عمرانی ورزشی و کلنگ زنی ۱۱ طرح ورزشی به استان هرمزگان سفر کرده است.

وی مهم ترین طرح‌های افتتاحی و کلنگ زنی را شامل ۱۲۵ زمین چمن مصنوعی در روستاها و محلات، ۹سالن ورزشی، هشت زمین چمن مصنوعی و چهار زمین چمن طبیعی و پیست تارتان رودان عنوان کرد.

خادمی نسب گفت: این طرح های عمرانی ورزشی در تمامی شهرستان های استان هرمزگان از جمله بندرعباس، قشم، میناب، رودان، سیریک، جاسک، حاجی آباد، بندرلنگه، بندرخمیر، بستک، بشاگرد و پارسیان است.

دیدار وزیر ورزش و جوانان با خانواده شهید مریدی در رودان

هاشمی وزیر ورزش و جوانان که به نمایندگی از هیات دولت و در آستانه دومین دور از سفر آیت الله رییسی، رئیس جمهور به هرمزگان، به رودان سفر کرده است، بعد از بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی این شهرستان با همراهی امام جمعه، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار، با خانواده شهید سعید مریدی از شهدای مبارزه با قاچاق مواد مخدر دیدار و از آنان دلجویی کردند.

شهید مریدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان، در تاریخ ۲۲ فروردین ماه امسال حین انجام مأموریت در جریان تیراندازی و حمله مسلحانه قاچاقچیان مواد مخدر، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

رئیس جمهور قرار است روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه میهمان مردم هرمزگان باشد و افتتاح این پروژه ها، پیش درآمدی بر سفر آیت الله رئیسی به استان هرمزگان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha