دستیار رییس جمهور: مسایل و مشکلات کشور با کمک نخبگان حل شود

کرمانشاه - ایرنا - دستیار رییس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی گفت که معتقدم مرجعیت باید به سمت نخبگان برگردد و مسئله‌های ما با کمک نخبگان حل شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سکینه السادات پاد عصر سه‌شنبه در دیدار با اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: مردمی هستیم که علیه ظلم با ارزش‌ها و آرمان‌های مشترک انقلاب کردیم و قانون اساسی داریم که میثاق ملی ماست و در این قانون برای صیانت از حقوق مردم مرزبندی شده است.
وی اظهار کرد: رییس جمهور به من اعتماد کردند و مسوولیت بزرگی را به من سپردند به همین‌ خاطر خودم را بیشتر مکلف می‌دانم که بشنوم و به سمت مردم و نخبگان جامعه حرکت‌ می‌کنم و معتقدم نخبگان باید در نظام اسلامی جلودار باشند. ️
دستیار رییس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی گفت: در حکمرانی باید ۲ عنصر حکمت و عقلانیت وجود داشته باشد و باید با کمال خضوع و تواضع به سمت‌ نخبگان دست دراز کنیم تا بتوانیم حکمرانی که در شان ملت ایران است داشته باشیم.
وی با بیان اینکه سلام رییس جمهور سلام‌ را به مردم کرمانشاه ابلاغ می کنم اظهار کرد: این دیدارها برای این است که چهره مسوولیت‌پذیری و پاسخگویی در نظام مقدس جمهوری اسلامی در دنیا به تصویر کشیده شود و ما از نقطه نظرات همه فرهیختگان جامعه استفاده کنیم. ️
پاد، با اشاره به اینکه شهدای مدافع سلامت استان‌ کرمانشاه نشان دادند که تعهد و دلسوزی در میان نخبگان موج‌ می‌زند، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی به زیبایی مردم کرمانشاه را در جمع شما کرمانشاهیان با عنوان «مردمانی نجیب و غیرتمند که مرزداران ایران‌ اسلامی هستند» توصیف فرمودند. ️
وی در ادامه با اعلام اینکه کمیته بررسی ویژگی ناآرامی‌های سال ۱۴۰۲ با دستور ویژه رییس جمهور تشکیل شده، گفت: تشکیل این کمیته‌ برای اولین بار یک ابتکار نو در جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود که نمایانگر یک چهره مسوولیت‌پذیر و پاسخگو در انظار بین‌المللی است.
دستیار رییس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی افزود: کمیته حقیقت یاب شورای حقوق بشر هم پس از اتفاقات سال گذشته به پیشنهاد ایسلند و آلمان تشکیل شد ولی چون مکانیزم داخلی ما فعال شده به لحاظ حقوق بین‌الملل آن کمیته را فاقد مشروعیت می‌دانیم و خودمان می‌خواهیم مسایل را مدیریت کنیم و با مردم خود صحبت کنیم و مسئله‌ها را با کمک آنها در داخل کشور حل کنیم.

سکینه سادات پاد امروز سه‌شنبه در قالب سفری دو روزه و در نهمین سفر استانی خود وارد کرمانشاه شد، حضور در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه رازی، دیدار با خانواده‌های آسیب‌دیدگان ناآرامی‌های سال گذشته و بازدید از مرز خسروی از مهم‌ترین برنامه‌های سفر دستیار جمهور به این استان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha