۸ بهمن ۱۴۰۲، ۱۳:۵۶
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 85368105
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۹ نفر از نخبگان در دستگاه‌های اجرایی زنجان جذب می‌شوند

زنجان - ایرنا - رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان گفت: در سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای برتر، ۳۹ نفر در دستگاه‌های اجرایی زنجان جذب می شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا سیف الله رسولی روز یکشنبه در نشست خبری افزود: در این مرحله از جذب استعدادهای برتر، پنج دستگاه اجرایی در استان متقاضی جذب این نیروها هستند.

وی ادامه داد: در این راستا در اداره کل ثبت اسناد و املاک ۲ نفر، فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۶ نفر، آموزش و پرورش ۱۸ نفر، وزارت علوم(دانشگاه زنجان) ۲ نفر و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات یک نفر در استان جذب می شوند.

رسولی ادامه داد: طی ۲ دوره گذشته در قالب جذب نخبگان و استعدادهای برتر، ۳۰ نفر در دستگاههای اجرایی استان جذب شدند.

به گزارش ایرنا، بنیاد ملی نخبگان در راستای مصوبه هیات وزیران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ در خصوص جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی به‌ منظور حل مسائل اصلی کشور، اقدام به اجرایی‌سازی شیوه‌نامه «شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاه‌های اجرایی کشور» کرده است.

رئیس بنیاد نخبگان استان زنجان گفت: راهبردهای اصلی بنیاد در اجرای این آیین‌نامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش‌های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی با توجه به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاه‌های اجرایی به منظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت‌رسانی به جامعه است.

وی افزود: متقاضیان واجد شرایط استفاده از این تسهیلات می توانند تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ جهت تشکیل یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه ثبت‌نام به آدرس dana.bmn.ir مراجعه و اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha