۱ بهمن ۱۴۰۲، ۹:۰۲
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 85359950
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت طرح معابر مسکن مهر خوزستان آماده بهره‌برداری است

اهواز - ایرنا - معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: هشت طرح معابر مسکن مهر خوزستان به اعتبار ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال تا دهه فجر امسال آماده‌سازی و به بهره‌برداری می‌رسد.

میثم آذرسا روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با تاکید بر انجام الزامات تسریع در بحث مساکن مهر خوزستان بیان کرد: کانال اجرای شبکه دفع آب‌های سطحی در سایت ۷۰ هکتاری مسکن مهر شوشتر با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال و شبکه معابر مسکن مهر شهر الوان شامل زیرسازی و روکش آسفالت به مبلع ۳۰۰ میلیارد ریال ۲ طرح آماده بهره‌برداری هستند.

وی اضافه کرد: شبکه معابر سایت مسکن مهر هفت هکتاری شوش با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و سایت مسکن مهر ۶ هکتاری شوش با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دهه فجر امسال آماده بهره برداری است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: آماده‌سازی قسمتی از سایت ۱۱۸ هکتاری شبکه معابر مسکن مهر آبادان، شبکه معابر مسکن مهر شطیط آبادان و هفتگل با اعتبار ۱۱۵ میلیارد ریال از دیگر طرح‌های آماده افتتاح مسکن مهر خوزستان در ایام دهه فجر هستند.

وی توضیح داد: آماده سازی قسمتی از سایت مسکن مهر هندیجان جنوبی با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال و همچنین سایت مسکن مهر شهر لالی شامل روکش آسفالت و زیرسازی شبکه معابر آن با ۴۵ میلیارد ریال اعتبار از دیگر طرح‌ها محسوب می‌شود.

آذرسا گفت: با پیگیری‌های استاندار خوزستان و اداره کل راه و شهرسازی بخشی از طرح های مساکن مهر استان در سال جاری افتتاح خواهد شد.

بر اساس این گزارش تعهد استان خوزستان در طرح مسکن مهر، ساخت ۷۷ هزار و ۳۲۷ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر بود که ساخت این واحدها در دولت آقای احمدی‌نژاد آغاز شد.

در حال حاضر ۱۵ هزار و ۶۹۲ واحد باقیمانده از طرح مسکن مهر در استان وجود دارد که تا پایان امسال نیز ۲ هزار و ۴۰۰ واحد دیگر تعیین تکلیف می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha