ورود دستگاه قضا به مشکلات جاده آمل - چمستان

ساری- ایرنا- دادستان شهرستان آمل با دستور ویژه رئیس کل دادگستری مازندران، از جاده آمل به چمستان و نقاط حادثه خیز آن بازدید کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، روابط عمومی دادگستری مازندران اعلام کرد که با دستور ویژه رئیس کل دادگستری استان مازندران، دادستان عمومی وانقلاب شهرستان آمل در راستای حفظ حقوق عامه به اتفاق فرمانده پلیس راه، مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و رییس اداره راه و شهرسازی از جاده آمل به چمستان بازدید و نقاط حادثه خیز و پرتصادف این جاده را بررسی کرد.

با توجه به برخی تصادفات جاده‌ای و گزارشات مردمی از نا امنی‌های این جاده و وضعیت نا مطلوب روکش اسفالتها، دادستان آمل طی این بازدید از این محور و گفت و گو با برخی از شهروندان دستورات لازم به مدیران مربوط، جهت تسریع در تعریض کل محور، ایمن سازی نقاط حادثه خیز، ایجاد روشنایی، خط کشی وسط و دو طرف جاده، شانه سازی ۲ طرف جاده در محور فرعی، ایجاد کانال جهت هدایت آب‌های سطحی و آزادسازی حریم جاده را صادر کرد.

در راستای حفظ حقوق عامه و حفظ جان و مال مردم، این موضوع به جد در دستور دادستانی قرار گرفته و در صورت عدم اقدام مسئولین مربوطه در موعد تعیین شده، قطعا اقدام قاطع قانونی توسط این دادستانی انجام خواهد گرفت.

پس از این بازدید جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی فرمانداری، شهردار آمل و مدیران ادارات مربوط برگزار و مصوبات جلسه با تعیین مهلت جهت اجرا به دستگاه‌های مسئول ابلاغ شد.

ورود دستگاه قضایی به مشکلات جاده آمل - چمستان

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha