تقابل طارمی با توپچی‌ها و جنگ جذاب سیمئونه با تیم سابق

تهران- ایرنا- قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و تیم‌ها حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایرنا، قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ساعت ۱۴:۳۰ امروز در نیون سوئیس برگزار شد. در این مرحله طبق قرعه ۸تیم سرگروه مقابل ۸تیم دوم گروه‌ها قرار گرفتند.

تیم‌های منچسترسیتی (انگلیس)، رئال‌مادرید (اسپانیا)، بارسلونا (اسپانیا)، دورتموند (آلمان)، اتلتیکومادرید (اسپانیا)، بایرن‌مونیخ (آلمان)، آرسنال (انگلیس) و رئال‌سوسیداد (اسپانیا) در گروه‌های هشتگانه صدرنشین شدند و در سید اول این قرعه‌کشی قرار داشتند.

تقابل طارمی با توپچی‌ها و جنگ سیمئونه با تیم سابق

در مقابل تیم‌های کپنهاگن (دانمارک)، آیندهوون (هلند)، ناپولی (ایتالیا)، اینتر (ایتالیا)، لاتزیو (ایتالیا)، پاری‌سن‌ژرمن (فرانسه)، لایپزیش (آلمان)، پورتو (پرتغال) موفق شدند در رتبه دوم گره‌های خود قرار بگیرند و در سید دوم این قرعه‌کشی قرار داشتند.

قوانین قرعه‌کشی نیز به این صورت بود که تیم‌های صدرنشین طی قرعه‌کشی به مصاف تیم‌های دوم سایر گروه‌ها خواهند رفت. مانند دوره‌های گذشته، امتیاز میزبانی دیدارهای برگشت به تیم صدرنشین تعلق می‌گیرد. تیم‌هایی که در یک گروه قرار گرفته بودند، در مرحله یک‌هشتم امکان رویارویی دوباره را نخواهند داشت. این مورد برای مرحله یک چهارم و به بعد قابل اجرا است. تیم‌های یک کشور در مرحله یک هشتم مقابل هم قرار نخواهند گرفت.

تقابل طارمی با توپچی‌ها و جنگ سیمئونه با تیم سابق

قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

پورتو - آرسنال

ناپولی - بارسلونا

پاری‌سن‌ژرمن - رئال سوسیداد

اینتر - اتلتیکومادرید

آیندهوون - دورتموند

لاتزیو - بایرن‌مونیخ

کپنهاگن - منچسترسیتی

لایپزیش - رئال‌مادرید

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha