حمله تروریستی راسک بار دیگر عمق کینه‌ورزی دشمنان را نشان داد

تهران-ایرنا- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مقر نیروی‌ انتظامی شهرستان راسک تاکید کرد: این حمله بار دیگر عمق کینه‌ورزی و خصومت دشمنان را با امنیت و تمامیت ارضی کشورمان نشان داد.

به گزارش حوزه احزاب ایرنا، در پی انجام عملیات تروریستی علیه پاسگاه نیروی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت تعدادی از جوانان و نیروهای حافظ امنیت شد، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای این اقدام را محکوم و با خانواده‌های این شهدای عزیز ابراز همدردی کرد.

در این بیانیه آمده است: این جنایت خونین که در ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها به وقوع پیوست بار دیگر عمق کینه ورزی و خصومت دشمنان را با امنیت و تمامیت ارضی کشورمان نشان داد.

حمله تروریستی راسک بار دیگر عمق کینه‌ورزی دشمنان را نشان داد

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در این بیانیه تاکید کرد: دنیای استکبار و ایادی آنها باید بدانند در برابر عزم و اراده ملت ایران و جان برکفان انتظامی و امنیتی کشورمان راهی جز شکست و بی آبرویی نخواهند داشت و به زودی در چنگال عدالت گرفتار و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ضمن ابراز همدردی با خانواده ها و بازماندگان این حادثه غمبار، از خداوند متعال رحمت و رضوان برای شهیدان حادثه و برای مجروحان شفای عاجل درخواست کرد.

به گزارش ایرنا، نیمه شب پنجشنبه - ۲۳ آذرماه - در پی حمله گروهک تروریستی جیش الظلم به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان ۱۱ نفر از نیروهای پلیس شهید شدند و در مقابل تعدادی از تروریست ها نیز به هلاکت رسیدند؛ یک نفر از این تروریست‌ها نیز دستگیر شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha