ابوعبیده:بیش از ۱۸۰ خودروی زرهی را منهدم کرده‌ایم/ اعلام هدف نابودی مقاومت مصرف داخلی دارد

تهران-ایرنا-سخنگوی گردان‌های قسام اعلام کرد، مجاهدان ما طی ۱۰ روز اخیر بیش از ۱۸۰ خودروی زرهی دشمن را به طور کامل یا جزئی منهدم کرده‌اند.

به گزارش ایرنا، ابوعبیده یکشنبه شب در سخنانی تصریح کرد، بعد از ۶۵ روز از آغاز نبرد طوفان الاقصی و پس از پایان آتش‌بس موقت در غزه، دشمن جنایتکار همچنان به حملات وحشیانه خود علیه مردم غزه ادامه می‌دهد و در حال انتقام‌گیری از زنان و کودکان است و بیمارستان‌ها، خانه‌ها و مراکز غیرنظامی را هدف قرار می‌دهد و این تنها دستاورد دشمن در غزه بوده است.

وی ادامه داد، مجاهدان ما خودروهای زرهی دشمن را با راکت‌های یاسین ۱۰۵، تاندوم و بمب مورد حمله قرار دادند.

ابوعبیده افزود: دست به عملیات‌های مختلفی علیه نیروهای اشغالگر اسرائیلی اعم از حمله به نیروهای پیاده، عملیات تک‌تیراندازی و منفجر کردن میادین مین زدیم.

سخنگوی قسام خاطرنشان کرد، نیروهای پیاده دشمن را در ساختمان‌ها با راکت‌های ضدزره و ضدنفر هدف قرار داده و آن‌ها را از فاصله صفر به قتل رساندیم.

وی تأکید کرد که دشمن در تمامی محورهای نبرد شکست خورده و هر اندازه جنگ را ادامه دهد، نتیجه‌ای جز شکست نخواهد داشت.

وی در ادامه گفت که آتش‌بس موقت صداقت ما را ثابت کرد و در مقابل کذب و دروغگویی مقامات دشمن و سخنگویان نظامی و سیاسی را به اثبات رساند. حتی یک نفر از اسرای دشمن جز با شروط ما از طریق مبادله اسرا از غزه خارج نخواهد شد.

وی اضافه کرد، تکرار اعلام هدف نابودی مقاومت، صرفا مصرف داخلی دارد و برای کسب رضایت راست‌گرایان تندرو عاشق جنگ و خونریزی است. دشمن همچنان در حال دریافت ضرباتی سخت از طرف مجاهدان ماست و آنچه انتظار این رژیم را می‌کشد به مراتب سخت‌تر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha