سامره: سلمانی ادعای عجیبی را مطرح کرد/ رقم پیشنهادی استقلال ۷ میلیارد بود

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: یاسین سلمانی ادعای عجیبی را مطرح کرد در حالی که استقلال به دلیل قانون سقف قرارداد، نمی‌توانست او را جذب کند.

به گزارش ایرنا، سامره در واکنش به صحبت‌های دیشب یاسین سلمانی درباره ادعای این بازیکن مبنی بر پیشنهاد استقلال، گفت: این باشگاه در روزهای نقل و انتقالات، هیچ پیشنهاد رسمی به یاسین سلمانی نداده بود و باشگاه، مذاکرات رسمی و مستقیمی با این بازیکن نداشته و تنها از طریق چند ایجنت، این بازیکن به باشگاه پیشنهاد شده بود.

وی افزود: سلمانی صحبت‌ها و ادعاهای عجیبی در برنامه فوتبال برتر مطرح کرد در حالی که استقلال حتی اگر قصد جذب او را هم داشت، به دلیل قانون سقف قرارداد، نمی‌توانست این کار را انجام دهد و این مورد هم به ایجنت‌های یاسین سلمانی، بارها تاکید شده بود. سلمانی روی آنتن زنده اعلام کرد که رقم پیشنهادی استقلال ۱۰ میلیارد تومان از رقم پرسپولیس بیشتر بود. سوال اینجاست که قراردادش با باشگاه پرسپولیس منفی ۲ میلیارد تومان یا منفی سه میلیارد تومان است و سلمانی برای عضویت در تیم پرسپولیس دو یا سه میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس داده است؟ در همان مذاکرات غیررسمی، پیشنهاد استقلال به ایجنت‌های متعدد یاسین سلمانی، هفت میلیارد تومان و در بهترین حالت هشت میلیارد تومان بود. طبق صحبت‌های این بازیکن روی آنتن زنده برنامه فوتبال برتر، باشگاه پرسپولیس از قرارداد با یاسین سلمانی، برای خودش، دو – سه میلیارد تومانی، درآمدزایی کرده است.

سامره با اشاره به اینکه باشگاه استقلال تاکید داشت سلمانی در صورت پیوستن به استقلال باید در تمرینات بدنسازی پیش فصل، شرکت می‌کرد، گفت: باشگاه در آن زمان ترجیح داد با بازیکنی قرارداد ببندد که در تمرین‌های بدنسازی پیش فصل شرکت کند و همه دیدند که این بازیکن چطور به خاطر اینکه در تمرینات بدنسازی پیش فصل شرکت نکند، ۱۱ روز، پس از شروع لیگ برتر به پرسپولیس پیوست، دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد. باشگاه استقلال پیش‌بینی چنین روزهایی را می‌کرد که حاضر نشد با این بازیکن به صورت رسمی وارد مذاکره شود.

وی در پایان گفت: درست نیست که این بازیکن جوان، از نام و اعتبار استقلال به این صورت روی آنتن زنده آن هم برای توجیه اتفاقی که هرگز نیفتاده است، استفاده کند. به یاسین سلمانی توصیه می‌کنم وارد این بازی‌ها نشود و آینده فوتبالی خود را به دلیل درگیری با حواشی، به خطر نیندازد. او بازیکن جوان و آینده‌داری است که حیف است با ورود به حواشی، مسیر پیشرفت را گم کند. برای یاسین سلمانی آرزوی سلامتی و بهبودی دارم و توصیه می‌کنم از فصل آینده در تمرینات بدنسازی پیش فصل شرکت کند تا دچار آسیب دیدگی نشود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha