رسم اشتباه، عروسی را در عنبرآباد به عزا کشاند؛ پلیس: عامل تیراندازی دستگیر شد

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی عنبرآباد گفت: یک جوان ۴۷ ساله به دلیل تیراندازی در یک مراسم عروسی در این شهرستان، جان باخت و عاملان دخیل در این حادثه نیز بلافاصله شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کرمان، سرهنگ رضا فیروزبخت در تشریح این خبر افزود: ماموران پلیس آگاهی عنبرآباد در پی اعلام وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از روستاهای این شهرستان به سرعت در محل حاضر و متوجه شدند در پی رسم غلط تیراندازی در یک مراسم عروسی، گلوله به یک مرد جوان اصابت کرده و موجب فوت وی شده است.

وی تصریح کرد: در این راستا ماموران پلیس با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی سه متهم دخیل در این مورد را شناسایی و دستگیر کردند که در نهایت یکی از متهمان به انجام این تیراندازی مرگبار اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی عنبرآباد با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی اظهار داشت: تیراندازی در مراسم‌های جشن از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات موجب وقوع حوادث تلخ و ناگوار اینچنینی شده است.

وی تاکید کرد: از شهروندان می خواهیم به هیچ عنوان در مراسم‌های مختلف اقدام به تیراندازی نکنند تا کم کم این رسم غلط کاملا برچیده و اقدامات شادی بخش دیگر جایگزین آن شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha