۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۵:۲۸
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 85306881
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

معابر دزفول برای نخستین بار با آسفالت سرد ترمیم شد

دزفول – ایرنا - معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری دزفول گفت: عملیات ترمیم آسفالت برخی معابر و خیابان‌های شهر دزفول برای نخستین بار با استفاده از آسفالت سرد کیسه‌ای (آسفالت گرانولی) اجرا شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شهرداری دزفول، محمدرضا احمدی روز چهارشنبه افزود: آسفالت سرد کیسه‌ای نوعی آسفالت سرد اصلاح شده‌ و آماده‌ مصرف است که در هر نوع شرایط آب و هوایی برای تعمیر سریع چاله‌ها و ایجاد سطحی یکپارچه و با دوام بالا در انواع روسازی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: قابلیت اجرای آسان در هر شرایط آب و هوایی بدون نیاز به تجهیزات خاص، سرعت بالای اجرا، استحکام بسیار زیاد، حمل و نقل آسان، نگهداری درازمدت و صرفه جویی در هزینه‌ها بدلیل مصرف بهینه آسفالت (بدون دورریز) از مزایای استفاده از این آسفالت می‌باشند.

معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری دزفول گفت: استفاده از این آسفالت می‌تواند راه حلی دائمی و به صرفه برای رفع خطر و تعمیر انواع خرابی‌های ناشی از روسازی‌های آسفالت به ویژه خرابی‌های پس از بارندگی باشد.

وی ادامه داد: افزایش ایمنی موتورسواران، کاهش استهلاک و افزایش عمر وسایل نقلیه و ایمنی خودروها در سرعت‌های بالا از دیگر مزایای استفاده از این آسفالت است به همین دلیل شهرداری دزفول استفاده از این نوع آسفالت را به عنوان راه حلی سریع برای ترمیم معابر را در دستور کار دارد.

به گزارش ایرنا، آسفالت معابر از جمله مهمترین مطالبه مردم دزفول از مدیریت شهری است؛ نهضت آسفالت خیابان‌های دزفول از سال گذشته با اجرای ۲۰۰ هزار مترمربع آسفالت آغاز شد و این روند امسال نیز تا بهبود وضعیت نامناسب کنونی خیابان‌های این شهر ادامه یافته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha