حسینی: فوتبال ایران در جا زده است؛ به فکر نباشیم بازهم شکست می‌خوریم

هانگژو- ایرنا- کاپیتان و دروازه‌بان تیم فوتبال امید، گفت: فوتبال ایران در این سال‌ها درجا زده است. ما روزهای اول از نظر امکاناتی مشکلاتی را داشتیم که البته در ادامه حل شد اما ورزش ایران برای پیشرفت به توجه بیشتری نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، سیدحسین حسینی بعد از حذف از بازی‌های آسیایی، بیان کرد: هنگ گنگ دفاعی بازی می‌کرد. ما خوب بازی کردیم ولی فرصت‌ها گل نشد و آنها از یک موقعیت خود استفاده کردند و متاسفانه از مسابقات حذف شدیم.

وی در ادامه افزود: شناخت زیادی از تیم امید نداشتم اما از بازی با عربستان امیدوار شدم که بتوانیم موفق شویم. ما باید از حالا به فکر نسل بعدی فوتبال‌مان باشیم وگرنه در سال‌های آینده هم به همین شکل شکست خواهیم خورد.

حسینی درباره اینکه انتظار نمی‌رفت تیم ما به دست هنگ کنگ حذف شود گفت: ما نباید فکر کنیم که دیگر کشورها تلاش نکرده‌اند. ورزش و فوتبال ایران در این سال‌ها درجا زده است. ما روزهای اول از نظر امکاناتی مشکلاتی را داشتیم که البته در ادامه حل شد اما ورزش ایران برای پیشرفت توجه بیشتری نیاز دارد.

حسینی در پاسخ به این سوال که؛ غیبت ۳ بازیکن پرسپولیس در این ناکامی چقدر تاثیر داشت، گفت: صددرصد غیبت آنها در شکست امروز تاثیر داشت. هیچ‌وقت به تیم امید رسیدگی نشده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha