برگزاری دوره رایگان آموزش گردشگری در آذربایجان شرقی

تبریز- ایرنا- معاون گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردگشری آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت هفته گردشگری و جهانگردی تعداد ۶ دوره آموزش رایگان گردشگری در این استان برگزار می شود.

علیرضا بایرام زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: معاونت گردشگری آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی جهانگردی با هدف توانمندسازی شاغلین فعال در حوزه صنعت گردشگری، کارگاه‌های آموزشی متنوع به طور رایگان و با ارائه گواهی نامه پایان دوره آموزشی برگزار می‌ کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس در هفته جاری دوره‌های آموزشی آشنایی با مسجد جامع تبریز، خانه مشروطه ویژه راهنمایان فرهنگی و بلدهای محلی استان برگزار شده و در تداوم آن نحوه تعامل با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ویژه راهنمایان فرهنگی، راهنمایان طبیعت گردی و بلدهای محلی نیز اجرایی می شود.

بایرام زاده اصول طبیعت گردی پایدار و مسئولانه ویژه مدیران و کارکنان اقامتگاه‌های بوم گردی، راهنمایان فرهنگی، راهنمایان طبیعت گردی و بلدهای محلی، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان و نقش تسهیل گران در توسعه صنعت گردشگری و جوامع محلی ویژه دهیاران روستاهای هدف گردشگری و مدیران و کارکنان اقامتگاه‌های بوم گردی استان را از دیگر برنامه های آموزشی حوزه گردشگری استان برشمرد.

وی گفت: علاقمندان به شرکت در این دوره‌های آموزشی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۳۳۳۶۰۰ داخلی ۳۰۳ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha