۲۰ مرداد ۱۴۰۲، ۰:۵۱
کد خبرنگار: 2170
کد خبر: 85195433
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

آتش سوزی در فاز جی سفین در «کیش» مهار شد

۲۰ مرداد ۱۴۰۲، ۰:۵۱
کد خبر: 85195433
آتش سوزی در فاز جی سفین در «کیش» مهار شد

کیش- ایرنا- رییس اداره آتش‌نشانی کیش با اشاره به وقوع آتش سوزی در فاز جی سفین گفت: در این اتفاق یک منزل مسکونی دچار آتش سوزی شد که خوشبختانه قبل از سرایت به همسایگان کنترل و آتش خاموش شد.

«سهراب رضایی» بامداد جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: خوشبختانه در این آتش سوزی کسی آسیب ندید و آتش با تلاش نیروهای آتش نشانی مهار شد.

وی در رابطه با دلیل بروز آتش سوزی، بیان کرد: علت این حادثه اتصالی در اسپلییت اعلام شد که منجر به حریق و دود گرفتگی شد.

وی از شهروندان خواست تا با رعایت نکات ایمنی حافظ سلامت خود و خانواده باشند و در هنگام خروج از خانه خاموش کردن اسپلیت‌ها را فراموش نکنند.

رییس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کیش اتصالی برق و عیوب سیستم‌های سرمایشی را از مهم‌ترین دلایل آتش سوزی در نقاط مختلف جزیره کیش در چهار ماه گذشته برشمرد.

وی با اشاره به اینکه با آغاز فصل گرما و استفاده بیشتر از وسایل سرمایشی، سوانح آتش سوزی در کیش افزایش می‌یابد، گفت: در چهار ماه گذشته ۱۷۵ واقعه حریق اعلام و خاموش شده است که در ۴۳ مورد، علت اصلی حریق اتصالی برق و عیوب سیستم های سرمایشی بوده است.

وی افزود: ضایعات گیاهی و سطل‌های زباله، درختان خشک، وسایل آشپزخانه، پیک نیک‌های خانگی و خودرو نیز از مواردی است که موجب بروز بیش از ۱۳۱ مورد حریق در این مدت شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha