تغییرات احتمالی در کادر تیم ملی والیبال؛ سرپرست و مربی خارجی رفتنی شدند

تهران- ایرنا- کادرفنی تیم ملی والیبال با نظر سرمربی این تیم تغییراتی خواهد شد که مهمترین این تغییرات جدایی مربی لهستانی و انتخاب یک مربی جدید خارجی است.

به گزارش ایرنا، روز گذشته کمیته فنی فدراسیون والیبال تشکیل جلسه داد تا عملکرد تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان ایران مورد بررسی قرار بگیرد. در این جلسه اعضای کمیته انتقادات و نظرات خود را در خصوص کادرفنی تیم ملی مطرح کردند.

پس از این جلسه بود که لیست تیم ملی والیبال برای حضور در اردوی آماده‌سازی اعلام شد و در این لیست تغییری در کادرفنی این تیم دیده نمی‌شد. در ادامه مصاحبه‌ای از وحید مرادی منتشر شد مبنی بر اینکه تغییراتی در کادرفنی تیم ملی ایجاد خواهد شد.

طبق آخرین خبرها یاناس که مربی بدنساز تیم ملی بود به کار خود ادامه خواهد داد؛ اما جدایی پاول که دیگر دستیار لهستانی بهروز عطایی بود قطعی به نظر می‌رسد. همچنین علیرضا طلوع کیان هم به احتمال فراوان همچنان یکی از مربیان تیم ملی خواهد بود؛ اما وضعیت محمود افشاردوست نامشخص است و وی قصد دارد پس از جلسه‌ای که با عطایی خواهد داشت تصمیم خود را در خصوص ماندن یا جدایی از کادرفنی تیم ملی اعلام کند.

ضمن اینکه در حال حاضر رزومه چند مربی خارجی در حال بررسی است و قطعا یک مربی خارجی به کادر فنی تیم ملی والیبال اضافه خواهد شد.همچنین اکبر محمدی هم از این پس سرپرست تیم ملی نخواهد بود و به جای وی فرد دیگری برای این سمت منصوب خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha